Odebrała synka ze żłobka i natychmiast zabrała go do szpitala. Prześwietlenie głowy ujawniło porażającą prawdę

Odebrała synka ze żłobka i natychmiast zabrała go do szpitala. Prześwietlenie głowy ujawniło porażającą prawdę Źródło: youtube/Daily Mail

Gdy dziecko trafiło do żłobka, było zdrowe, nic nie zdradzało, że może być z nim coś nie tak. Gdy rodzice odbierali je z placówki, zauważyli, w jak fatalnym jest stanie. Natychmiast ruszyli do szpitala.

Jak wiadomo, dziecko najbezpieczniejsze jest pod opieką rodziców, wyłączając oczywiście przypadki patologiczne. Jednak żłobek czy przedszkole to instytucje, które rodzice darzą zaufaniem. Zostawiając tam swoje pociechy, nie podejrzewają, że może stać się im coś złego. Tym razem wiara w opiekunów została poważnie zachwiana.

Dziecko trafiło do szpitala, po tym jak wyszło ze żłobka. Badanie głowy wszystko ujawniło

Sarah Braun oddała sześciomiesięcznego Glena do żłóbka, a później udała się do pracy. Gdy wróciła, ujrzała przerażający widok.Chłopiec trzymany na rękach przez opiekunkę ciągle wymiotował i był koszmarnie zmaltretowany. Zdecydowano natychmiast zabrać go do szpitala. Tam po wykonaniu tomografii ustalono, co mu dolega. Rodzice nawet nie podejrzewali, że ktoś może tak potraktować ich dziecko.

- Prześwietlenie głowy wskazało, że dziecko doznało krwawienia z mózgu. Na tej podstawie stwierdzono ślady przemocy wobec dziecka. Zaangażowano w sprawę policję. Byłem zdruzgotany, nie mieściło mi się w głowie, jak ktoś mógłby uderzyć lub zrobić coś złego sześciomiesięcznemu dziecku - poinformował media ojciec dziecka.

Zrozpaczona matka zgłosiła się do właścicielki żłobka. Usłyszała oburzające tłumaczenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W takiej sytuacji oczywiste było, że matka zgłosi się do żłóbka, żeby wyjaśnić sprawę. Właścicielka przybytku, Katherine Konon utrudniała dojście do prawdy. Wtedy usłyszała absurdalne wyjaśnienia, według których opiekunki w momencie katowania Glena nie było w pokoju, a nawet sugestie, że mogło to zrobić inne dziecko.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają oficjalne SMS-y z ostrzeżeniem. Sytuacja pogarsza się z każdą godziną
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Taki skandal nie mógł ujść kobiecie na sucho. Aresztowano ją pod zarzutem naruszenia nietykalności i spowodowania poważnych obrażeń ciała. Osoby winne zostaną wskazane po zakończeniu policyjnego śledztwa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Bliscy poprosili Anetę, by została chrzestną. Odmówiła, powód sprawia, że ręce opadają
  4. Koniec z długotrwałym szorowaniem piekarnika. Prosty trik sprawi, że będzie czyścił się sam, gdy Ty będziesz odpoczywać
  5. Odebrała synka ze żłobka i natychmiast zabrała go do szpitala. Prześwietlenie głowy ujawniło porażającą prawdę
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News