Jest już oficjalny komunikat ws. zwłok Dawidka. Prokuratura przekazała okropne wieści

Jest już oficjalny komunikat ws. zwłok Dawidka. Prokuratura przekazała okropne wieści Źródło: .

Dziecko, którego ciało zostało znalezione tuz przy autostradzie A2, zostało poddane sekcji zwłok. Prokuratura jest pewna jednego. Te wieści są okropne i rozwiewają wszelkie nadzieje.

Dziecko według doniesień mediów musiało mocno cierpieć przed śmiercią. Prokuratura miała dziś ustalić, czy ciało znalezione w okolicy węzła Pruszków to zaginiony Dawidek, a także podać wstępne przyczyny śmierci malucha. Ich wnioski są przerażające.

Wiadomo, kim jest dziecko znalezione przy autostradzie A2

Ciało dziecka zostało znalezione w sobotę w godzinach popołudniowych na trasie Grodzisk Mazowiecki-Warszawa tuż przy akwenie znajdującym się przy węźle Pruszków. Ubrania, które wciąż tkwiły na ciele jednoznacznie wskazywały na to, że to poszukiwany od 10 dni Dawidek. Miał na sobie buty z logo Zygzaka McQueena, ale z powodu daleko posuniętego rozkładu potrzebna była sekcja zwłok i test DNA by stwierdzić, że to poszukiwany chłopiec.

- Możemy potwierdzić, że odnalezione ciało to zwłoki Dawida - informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński. Dodaje, że szersze informacje w tej sprawie prokuratura przekaże później - tak na swoim Twitterze oficjalnie poinformowało Radio Zet.

Informacje nie są pocieszające - większość osób długo się łudziła, że znalezione ciałko to nie Dawidek i być może jest gdzieś, nawet u obcych ludzi, ale bezpieczny.

Jeszcze dziś będą znane wstępne przyczyny śmierci

Jak podała Prokuratura Okręgowa, jeszcze dziś będą znane wstępne ustalenia przyczyn śmierci małego chłopca. Nie ma jednak co liczyć na to, że eksperci przedstawią najmniejsze szczegóły - na takie wyniki należy poczekać nawet do kilkunastu tygodni. Sprawa jest o tyle trudna, że ciało Dawidka leżało wystawione na słońce przez 10 dni. Rozkład może skomplikować pracę śledczych.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Już w sobotę prokurator i policjanci mówili, że "z prawdopodobieństwem graniczącym prawie z pewnością jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid". Śledztwo w terenie jednak nie zostało zakończone. Pracownicy sekcyjni będą musieli teraz ściśle współpracować z kryminalnymi - pozostaje jeszcze ustalić czy Dawidek został zabity przez swojego ojca, na co wskazują rzekome ślady kłute w okolicach serca, czy też w mordzie uczestniczyły osoby trzecie.

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska została pochowana z kimś jeszcze
  4. To lepsze niż hybryda! Dzięki tej metodzie będziesz mieć dokładnie takie paznokcie, o jakich zawsze marzyłaś
  5. Zachłanność Maryli Rodowicz przekroczyła wszelkie granice, zażądała krocie. Reakcja TVP jej się nie spodoba
  6. Przyjaciel Pawła Ż. szukał Dawidka na własną rękę. Nagrał moment odnalezienia ciała, wszystko widać, nagle zrobiło mu się słabo
  7. Niewiarygodne. Jeden szczegół zadecydował, że dopiero teraz znaleziono ciało Dawidka

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu