Paulina myślała, że urodzi jedno dziecko. W trakcie porodu była zdumiona, jak zaczęły wychodzić jedno po drugim

Paulina myślała, że urodzi jedno dziecko. W trakcie porodu była zdumiona, jak zaczęły wychodzić jedno po drugim Źródło: Pexels.com

Przygotowała się na jedno dziecko. Praktycznie w chwili porodu dowiedziała się, że będzie ich więcej. 24-letnia Paulina i jej narzeczony w trakcie porodu byli ogromnie zaskoczeni.

Małe dziecko przewraca całe dotychczasowe życie do góry nogami. Tym bardziej, jeśli jest pierwsze. Kiedy tuż przed porodem okazuje się, że będzie ich więcej, przyszli rodzice mogą przeżyć prawdziwy szok. Tak stało się w przypadku 24-letniej Pauliny i jej partnera. 

Tylko jedno dziecko było widać na pierwszym badaniu USG

24-letnia Paulina Brył ze Zduńskiej Woli w województwie łódzkim spodziewała się pierwszego dziecka. Wraz z narzeczonym wybrali imię dla potomka - w przypadku chłopca miał to być Piotruś, a jeśli urodziłaby się dziewczynka, planowali dać jej na imię Alicja. Co prawda para chciała mieć drugie dziecko, ale dopiero wtedy, gdy pierwsze podrośnie. Jednak życie przewidziało dla nich zupełnie inny scenariusz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas drugiego badania niedługo przez porodem okazało się, że w brzuchu młodej mamy bije nie jedno, nawet nie dwa, ale trzy maleńkie serduszka. Paulina nie mogła w to uwierzyć. Tym bardziej, że u niej w rodzinie nigdy nie było takiego przypadku. Jedna duża radość w mgnieniu oka okazała się wielką potrójną radością. Maleństwa wychodziły z niej jeden po drugim.

Świeżo upieczeni rodzice przeżyli prawdziwy szok

24-letnia kobieta przeżyła z partnerem prawdziwy szok. Nie spodziewali się, że ich rodzina w tak krótkim czasie powiększy się o trzech małych członków. Pierwszym zadaniem było wymyślenie na nowo imion. Dla jednego dziecka bywa to problematyczne, a co dopiero dla trojaczków.

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa ktoś umieścił ukrytą kamerę. Nagranie pojawiło się w sieci, momentalnie wywołało burzę

2. Polacy odcięci od pieniędzy. Wielka awaria, dotyczy całego kraju

Paulina urodziła 2 dziewczynki i chłopca. Jako pierwsza przyszła na świat Jagoda, która ważyła 1700 gramów. Tuż po niej urodził się Piotruś, który był największy. Natomiast Alicję zastąpiła Julka - narodziła się ostatnia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Koniec z dofinansowaniem na dzieci. Rodzice będą musieli wykładać po 600 zł

Źródło: FAKT

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News