Dziecko u lekarza
Screen CBS News
Monika Majko - 21 Września 2020

Lekarz nie wierzył własnym oczom. Wyciągnął z policzka dziecka rzecz, która przyprawia o ciarki

Dziecko miało coś w policzku, rodzice zabrali córkę do lekarza. Kiedy doktor przyjrzał się z bliska skórze dziewczynki, nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Niewiarygodne, co wyciągnął, wszyscy byli w szoku.

Dziecko miało na policzku krostkę, którą z dnia na dzień zyskiwała na objętości. Zaniepokojeni rodzice zabrali córkę do lekarza. Kiedy specjalista przyjrzał się twarzy dziewczynki, zamarł z zaskoczenia. Po chwili wyciągnął z jej skóry coś, co wprawiło wszystkich w osłupienie.

Dziecko miało na policzku niepokojąca krostę, rodzice postanowili zabrać córkę do lekarza

Aaron i Emma Washington zauważyli u swojej 7-miesięcznej córki niewielką krostkę na policzku. Rodzice byli przekonani, że to nic poważnego i po kilku dniach nie będzie po niej śladu. Krostka stawała się jednak coraz większa, az w końcu osiągnęła rozmiary piłeczki golfowej, a policzek dziewczynki bardzo spuchł. Zaniepokojone małżeństwo postanowiło zabrać córkę do lekarza.

Nie żyje polski polityk. Tragiczne informacje obiegły mediaNie żyje polski polityk. Tragiczne informacje obiegły mediaCzytaj dalej

Lekarz przyjrzał się policzkowi i wyznał rodzicom dziewczynki, że jeszcze nigdy nie widział czegoś takiego. Uznał jednak, że jest to przejściowa infekcja i przepisał antybiotyk. Nazajutrz jednak opuchlizna na policzku stała się jeszcze większa. Przerażeni rodzice tym razem udali się z córką do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pieniądze - używana sofaKupili używaną sofę. Gdy zajrzeli do środka, dokonali porażającego odkrycia, natychmiast zaczęli krzyczećCzytaj dalej

Lekarz wyciągnął z policzka dziecka niewiarygodną rzecz

Kiedy lekarz w szpitalu przyjrzał się policzkowi dziecka z bliska, zauważył na kroście biały, twardy punkt. doktor pociągnął na jego czubek szczypcami i zamarł z zaskoczenia. Z policzka dziecka wyciągnął coś, czego nikt się nie spodziewał.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Ogromna strata

2. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie długo nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

W policzku dziecka znajdowało się małe piórko. Prawdopodobnie dziewczynka włożyła je do ust, a ono wbiło się w wewnętrzną stronę twarzy. Organizm, próbując pozbyć się intruza, wypchnął go przez skórę powodując opuchliznę. Na szczęście, po wyjęciu piórka policzek dziecka szybo wrócił do stanu pierwotnego, a po kroście został dziewczynce tylko malutki ślad.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio
fot. Screen CBS News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewielu wie, że Jarosław Jakimowicz ma syna. Szczegóły ich relacji zaskakują, głos zabrała b. żona twarzy TVP Info
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Roberta Lewandowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma za sobą karierę sportową
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Nie wytrzymała widoku starej kuchni mamy. W miesiąc, za śmieszne pieniądze sama ją wyremontowała

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News