dziecko cud
Pixabay ddimitrova
Joanna Szwalikowska - 20 Września 2020

Dziecko nie jest pomyłką, problemem czy karą. Ono jest cudem

Dziecko nie jest karą, pomyłką czy problemem, jak uważają niektórzy. To prawdziwy cud, który powinniśmy doceniać. To właśnie dzięki maluchom jesteśmy w stanie spojrzeć na świat w zupełnie inny sposób niż do tej pory.

Dziecko jest prawdziwym cudem, a nie zesłaną na nas karą, pomyłką czy problemem. Niestety niektóre osoby o tym zapominają, tymczasem dzieci zupełnie odmieniają naszą rzeczywistość, lecz w dobry i piękny sposób.

Hanna Śleszyńska - dramatHanna Śleszyńska przeżyła niebywały dramat. Ciężko uwierzyć, jak teraz wygląda jej życieCzytaj dalej

- Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym - pisał Phil Bosmans. Nie każdy jednak jest tego samego zdania. W naszym społeczeństwie coraz częściej spotyka się osoby, które nie uważają rodzicielstwa za spełnienie swoich marzeń. Każdy z nas ma inne pragnienia i jest to coś, co należy przede wszystkim uszanować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Marzenie o tradycyjnym modelu rodziny wciąż jest bardzo popularne wśród młodych Polaków. Nie brakuje jednak również opinii, że posiadania potomstwa jest jedynie utrapieniem. Ile osób, tyle opinii, tymczasem pamiętajmy, że najważniejszym jest, by szanować siebie nawzajem, swoje decyzje oraz wybory, jakich dokonujemy w życiu.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje

2. Wielkie wydarzenie w życiu Dagmary Kaźmierskiej. Królowa życia jest w siódmym niebie, jedno zdjęcie mówi wszystko

3. Wszyscy przemilczeli kluczową rzecz. Od soboty znika ważny zakaz, mamy oficjalne potwierdzenie

Nie ma wątpliwości, że dla osób, które pragną potomstwa dziecko jest największym cudem, jaki można sobie wyobrazić. Posiadanie potomstwa zupełnie zmienia nasze życie, pozwalając na dostrzeżenie rzeczy, na które nie zwracaliśmy uwagi do tej pory.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, wybierając się do lasu i parku możecie zauważyć dziwne, niebezpieczne przedmioty. Absolutnie ich nie podnoście i nie dotykajcie
  2. Anna Lewandowska zaliczyła gigantyczną wpadkę przed tysiącami Polaków. Myślała, że nikt nie zauważy
  3. Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie. Fani zamarli, można się przestraszyć
  4. Znana wróżka przepowiedziała przyszłość Kindze Dudzie. Nieprawdopodobna wizja, co na to rodzice?
  5. Polaków czekają głodowe emerytury. Dramatyczne dane wyciekły do sieci, ręce opadają
  6. Opływająca luksusem kolacja, róże i zdjęcia prosto z sypialni - Justyna Żyła prowokuje fanów. Czy były mąż będzie zazdrosny?

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News