Niewiarygodne. Nienarodzone dziecko uratowało jej życie

Niewiarygodne. Nienarodzone dziecko uratowało jej życie Źródło: screen/popularne/

Nienarodzone dziecko ocaliło kobiecie życie i to zupełnym przypadkiem. W jej historii bez dwóch zdań można mówić o cudzie, bowiem to, co przeżyła jej rodzina jest nieprawdopodobne.

Dziecko, które jeszcze nie pojawiło się na świecie, już było dla rodziców największym skarbem. Szalejące ze szczęścia małżeństwo z rozpierającą dumą stawiło się na badaniu, by sprawdzić, czy maleństwo prawidłowo się rozwija. Wtedy lekarze odkryli porażającą prawdę, a w dalsze wydarzenia aż trudno uwierzyć. Choć chłopiec nawet się nie urodził już zrobił dla swojej mamy coś wspaniałego - uratował jej życie. 

Szczęście w kilka sekund zamieniło się w rozpacz 

Katie i Tom Bennett są szczęśliwym małżeństwem już od jakiegoś czasu. Od razu po ślubie rozpoczęli planowania miesiąca miodowego, jednak nim doszło do wyjazdu, kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży. Para była w ogromnym szoku a ich szczęście nie znało granic. W dniu, w którym mieli udać się na pierwsze badanie USG, uśmiech nie schodził z ich twarzy. 

Wspólnie weszli do kabinetu i już po kilku minutach lekarz zaczął badanie. Od razu poinformował przyszłych rodziców, że maleństwo rozwija się prawidłowo i nie widzi niczego niepokojącego. Małżeństwo wręcz unosiło się nad ziemią z radości słysząc takie słowa, jednak kolejne wieści specjalisty sprawiły, że nagle grunt osunął im się spod nóg. Lekarz przekazał, że zaobserwował coś na pęcherzu kobiety, a kolejne badanie potwierdziło, że Katie choruje na raka pęcherza. Para była w szoku i w jednej chwili ich całe szczęście zamieniło się w rozpacz i niepewność, jak potoczą się losy przyszłej mamy i dziecka.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nienarodzone dziecko uratowało jej życie 

Lekarze nie mieli czasu do stracenia i choć wiedzieli, jak wiele ryzykują, musieli przeprowadzić operację wycięcia guza. Podczas zabiegu walczyli o dwa życia a każdy ich ruch mógł wszystko zmienić. Specjalistom udało się wyciąć większą jego część, jednak przebywający wciąż w brzuchu mamy chłopiec, uniemożliwił im całkowite usunięcie. Z czasem Katie poddano kolejnej operacji, a gdy zdrowy Oscar pojawił się na świecie, kobieta mogła rozpocząć leczenie chemioterapią. Przed świeżo upieczoną mamą jeszcze daleka droga pełna niepewności i lęku, jednak ona sama nie ma wątpliwości, że wszystko zawdzięcza synkowi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]

2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

- Moim zdaniem to właśnie on uratował mi życie. Gdybym nie zaszła w ciążę, nie miałabym pojęcia o tym, że mam raka pęcherza. Nigdy nie robiłam takiego USG i nie miałam w planach. Nie liczyłam, że w tym wieku można chorować… Dlatego też jestem pewna, że to Oscar mnie ocalił - wyznaje. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Mandat na grzybobraniu. Straż leśna zażąda 500 złotych
  2. Niemowlę zmarło po wypiciu mleka matki. Policja uznała to za nieumyślne spowodowanie śmierci
  3. Gdzie jest grób Witolda Pyrkosza? Wiele osób może się mocno zdziwić
  4. Sceny rozrywają serce. Na premierze filmu Anna Woźniak-Starak nagle zalała się łzami, chwilę później Agnieszka wpadła w rozpacz
  5. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

Źródło: popularne 

Następny artykuł