Kasjerka nagle wyrwała dziecko z rąk klientki. Kilka sekund później doszło do wstrząsającej sceny

Kasjerka nagle wyrwała dziecko z rąk klientki. Kilka sekund później doszło do wstrząsającej sceny Źródło: YouTube Inside Edition

Młoda mama wybrała się do sklepu spożywczego w towarzystwie swojego malutkiego dziecka. Nie spodziewała się tego, że to zwykłe, prozaiczne wyjście zakończy się w taki sposób. Na filmie opublikowanym w serwisie YouTube dzieją się wstrząsające sceny, które poraziły internautów. Efekt przedstawionych zdarzeń jest szokujący, zaskoczy każdego.

Dla Rebeccki, która pracuje w jednym z lokalnych sklepów spożywczych jako kasjerka, ten dzień pracy był taki sam, jak pozostałe. Spokojnie obsługiwała klientów, którzy pojawiali się w dyskoncie oraz dbała o to, żeby towar był regularnie uzupełniany. Czekała na zakończenie zmiany, po której mogła wrócić do ukochanej rodziny. W domu czekała na nią córka i wnuki, które uwielbiają spędzać czas z babcią. Nie spodziewała się, że praca będzie tego dnia niezwykle emocjonująca.

Dziecko zostało wyrwane matce przez kasjerkę

Jessica, która tego dnia robiła zakupy w sklepie, w którym pracuje Rebecca, jest świeżo upieczoną mamą. Opieka nad dzieckiem pochłania ją w całości. Nic więc dziwnego, że maluch towarzyszył jej także podczas codziennych zakupów. Kobieta czuła się tego dnia dobrze i nic nie zapowiadało tego, że sytuacja ulegnie zmianie. Kiedy wybrała produkty, które potrzebne były do przygotowania obiadu, stanęła w kolejce do kasy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nagle zaczęło dziać się coś bardzo złego. Młoda mama poczuła, że opada z sił. Na szczęście przy kasie siedziała Rebecca, która miała dużą wiedzę na temat schorzeń i szybko zauważyła, że dziewczyna nie czuje się zbyt dobrze. Gdy zobaczyła pusty wzrok Jessicki, natychmiast wstała i wyrwała malutkie dziecko z rąk kobiety. Okazało się, że to była decyzja, która uratowała zdrowie malucha.

Po chwili otumanienia Jessicka straciła przytomność i upadła na podłogę. Okazało się, że kobieta jest chora na padaczkę i właśnie przeszła jeden z ataków. Tylko szybka interwencja Rebbecki uchroniło niemowlę przed bardzo poważnym wypadkiem. Do sklepu została wezwana karetka. Ratownicy, którzy pojawili się na miejscu, udzielili młodej mamie pierwszej pomocy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wielki strajk w Warszawie, ludzie wyszli na ulice. Wstrząsające sceny w stolicy

2. Kiedy dzieci wrócą do szkoły? Ujawniono "plan B", który nie spodoba się wielu rodzicom

Wiedza kobiety pracującej w sklepie okazała się być bezcenna. To dzięki niej mama i dziecko wyszli z wypadku cali i zdrowi. Niestety, pomoc w takich przypadkach nie jest oczywista. Niedawno pisaliśmy o tym, jak legionowscy przechodni próbowali odprawiać egzorcyzmy nad człowiekiem, który dostał ataku padaczki na ulicy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowicie zdrowy domowy syrop z natki pietruszki oczyszczający tętnice. Jego zalety powalają
  2. Krzysztof Piątek w końcu odnalazł formę. Nieprawdopodobne zagranie. Polak wielkim bohaterem Berlina (WIDEO)
  3. Porażające nagranie, gwiazda "Gogglebox" cała we krwi. Z całego serca współczujemy
  4. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce na weselu. Zgłaszają się kolejni zakażeni
  5. Burza w sieci, Narożna poszła na całość. Fani nie spodziewali się, że w końcu poznają prawdę
  6. Lepiej nie spożywaj popularnych produktów z listy. GIS wycofał wszystkie z nich, mogą być bardzo groźne dla zdrowia

Źródło: Podaj.to

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News