Tragiczny początek wakacji, znowu brak wyobraźni? Rodzina miała poważny wypadek, 2 osoby nie żyją, reszta walczy w szpitalu

Tragiczny początek wakacji, znowu brak wyobraźni? Rodzina miała poważny wypadek, 2 osoby nie żyją, reszta walczy w szpitalu Źródło: Facebook/CMG24.pl

Dziecko i ojciec nie żyją, reszta rodziny walczy o życie. W dniu rozpoczęcia wakacji wydarzył się tragiczny wypadek. Policja przestrzega kierowców przed nadmierną brawurą.

Dziecko wraz z ojcem niestety nie żyją. Reszta rodziny walczy o życie. Tej tragedii można było uniknąć, wystarczyło lekko zwolnić, bardziej uważać. Policja przestrzega Polaków z okazji długiego weekendu i nadchodzących wakacji. 

Dziecko i ojciec ponieśli śmierć

Wakacje to czas urlopów, wyjazdów i niestety także wypadków. Za kierownicą siadają osoby, które na co dzień nie prowadzą auta i nie mają odpowiedniej wprawy. Często się gdzieś spieszą, chcą uniknąć korków, próbują kombinować. W wakacje dużo osób imprezuje, a później również wsiada do samochodu i nie zwraca uwagi na swój stan. Wypadków pod wpływem alkoholu jest najwięcej. Policja co roku ostrzega przed zagrożeniami, zwiększa liczbę kontroli, prowadzi specjalne kampanie ale nie daje to oczekiwanego efektu.

Tragiczny wypadek w Jeziorkach tylko to udowodnił. Już pierwszego dnia wakacji, 5-osobowa rodzina rozbiła się samochodem na jednej z głównych dróg. Nie żyje dziecko oraz ojciec. Pozostałe osoby przebywają w szpitalu, gdzie walczą o życie.

Samochód był zmiażdżony, rodzinę trzeba było wyciągać specjalistycznym sprzętem

Do wypadku doszło po południu. Kierowca toyoty na prostym odcinku drogi nagle zjechał na pobocze i z dużą prędkością uderzył w drzewo. Jak się okazuje pojazdem kierowała 38-letnia kobieta. Razem z nią podróżował mąż i trójka dzieci. 44-mężczyzna zginął na miejscu, podobnie jak jedno z dzieci, 7-letnia dziewczynka. Samochód był tak zmiażdżony, że potrzebny był specjalistyczny sprzęt straży pożarnej, aby wyciągnąć znajdujące się w nim osoby. Dodatkowo pojazd zaczął się palić, należało szybo interweniować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dwójka dzieci, która przeżyła natychmiast została zabrana do szpitala karetkami i śmigłowcem. Kierująca autem kobieta złamała tylko rękę. Póki co nie jest wiadome dlaczego doszło do tego wypadku i dlaczego na prostej drodze samochód zjechał na pobocze. Wiadomym jest, że kobieta znacząco przekroczyła dozwoloną na tamtej trasie prędkość. Dokładne okoliczności z pewnością zostaną wyjaśnione. 

Na miejscu zdarzenia działały jednocześnie trzy ratownictwa medycznego, pięć zastępów straży pożarnej i szesnastu ratowników. Obecnie na trasie DK 15, na której doszło do wypadku, nie ma już żadnych utrudnień.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Polska poruszona kolejnym dramatem nie do wyobrażenia. Zmaltretowana dwumiesięczna dziewczynka, tłumaczenia ojca wprawia w osłupienie
  2. Kora znów zostanie upamiętniona w wyjątkowy sposób. Na jej grobie powstanie coś pięknego
  3. Szelągowska zamieściła niezwykłe zdjęcie w wannie. Przez jeden szczegół nie rozżarzy Was do czerwoności
  4. Mama trójki dzieci Małgorzata Socha właśnie wprowadziła w kompleksy tysiące Polek. Zjawiskowe zdjęcia
  5. Katastrofa w Boże Ciało, płonie zabytkowy kościół na zachodzie Polski. Żal patrzeć jak ogień trawi wieżę
     

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News