Urodziła martwe dziecko. 2 dni później zabrała jego zwłoki do domu i przedstawiła rodzinie i znajomym

Urodziła martwe dziecko. 2 dni później zabrała jego zwłoki do domu i przedstawiła rodzinie i znajomym Źródło: Facebook

Gdy dziecko urodziło się martwe, kobieta wpadła w prawdziwą rozpacz. Tak bardzo nie mogła pogodzić się ze stratą, że zabrała zwłoki noworodka do domu. Spała obok nich, a potem przedstawiła je swoim krewnym.

Kolejne dziecko miało być jej wielkim szczęściem. Kobieta cieszyła się z porodu, ale radość szybko zmieniła się w rozpacz. Córeczka urodziła się martwa, jednak na takową zupełnie nie wyglądała. Nawet lekarze byli zaskoczeni tym, że dziewczynka wyglądała na żywą. Jej ojcu, który również płakał jak bóbr, ciało dano nawet do potrzymania. Matka jednak poszła o krok dalej.

Urodziła martwe dziecko. Nie mogła się z tym pogodzić

- Wyglądała jak śpiący anioł. Była absolutnie idealna. Nawet lekarz powiedział, że wygląda pięknie. Personel traktował ją jak normalne dziecko - mówiła zrozpaczona kobieta.

Zrozpaczoną matkę przeniesiono na oddział, gdzie leżały inne matki, które poroniły. Ona jednak nie mogła pogodzić się ze stratą i zdecydowała się na pośmiertny chrzest dla swojego dziecka. Nadała jej imię Lillie-Grace.

- Od pierwszego momentu, gdy zobaczyłam Lillie-Grace, poczułam bezwarunkową miłość. Czułam się dumna, bo mimo wszystko byłam matką, mogłam wziąć ją na ręce, ucałować ją i spędzić z nią trochę czasu. Nikt, kto nie przeszedł przez coś takiego, nie będzie w stanie tego zrozumieć. Nosiłam to dziecko w sobie, ono było częścią naszej rodziny, więc chciałam traktować je jak każde inne z moich dzieci - opowiadała matka.

Kobieta zabrała martwe dziecko do domu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zrozpaczona kobieta podjęła zaskakującą decyzję: zabrała dziecko do domu. Ułożyła je w kołysce niedaleko swojego łóżka i "doglądała" go razem ze swoim partnerem - Nikiem. Matka miała również trójkę synów z poprzednich związków. Lillie-Grace była pierwszym dzieckiem z obecnym wybrankiem.

- Bardzo pragnęłam zabrać ją do domu i położyć w jej własnej kołysce, którą wcześniej dla niej kupiliśmy. Przedstawiłam ją dziadkom i moim przyjaciołom. Wszyscy mówili, że jest idealna. Niesamowicie było móc podzielić się nią z ludźmi, których kocham i stworzyć wyjątkowe wspomnienia - opowiadała kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

Wszystkie wydarzenia z ciałem dziewczynki fotografowali. W końcu zdecydowali się ją pochować w małej trumience, urządzili jej pożegnalny obiad i złożyli ją na cmentarzu. Wciąż nie mogą zapomnieć o osobistej tragedii i regularnie odwiedzają grób dziewczynki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Klienci lumpeksów będą BARDZO zdziwieni. Sklepy pojawią się w nietypowych dla nich miejscach
  2. Ujawniono największy sekret Zbigniewa Wodeckiego. Prawda wyszła na jaw po latach. Fani nie mogą uwierzyć
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas niejednego zdołuje
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

Źródło: Popularne

Następny artykuł