Dziecko i lew występowali razem w telewizji. Nagle zadziały się sceny, które nie miały prawa się wydarzyć

Dziecko i lew występowali razem w telewizji. Nagle zadziały się sceny, które nie miały prawa się wydarzyć Źródło: Screen/ YouTube/ XENUK

Dziecko i lew w jednym studiu filmowym, w programie na żywo - twórcy pewnego programu uznali, że to doskonały pomysł. Jakby zapomnieli starej prawdy, którą powtarzają filmowcy: najtrudniej pracuje się z dziećmi i zwierzętami.

Dziecko, zwierzę, miła atmosfera - producenci pewnego programu uznali zapewne, że to doskonały pomysł, by zaprosić do studia małą dziewczynkę i lwa. Najwyraźniej nikt nie pomyślał, że nagrywanie programu na żywo z taką obsadą może skończyć się w nieprzewidziany sposób.

Dziecko i lew przed kamerami. Co może się zdarzyć?

Programy nadawane na żywo mają swoją specyfikę - w pewien sposób są nieprzewidywalne. Oczywiście scenariusz wydarzenia zakłada zminimalizowanie ryzyka, lecz wciąż przed kamerami może wydarzyć się coś, czego nie da się potem naprawić na stole montażowym.

Wydaje się, że gdy zaprasza się do udziału w programie małe dziecko i lwa, ryzyko się maksymalizuje. Twórcy jednej z meksykańskich produkcji chyba zbyt optymistycznie podeszli do przygotowywania scenariusza odcinka. Nie trzeba mieć przecież wyobraźni godnej braci Grimm, by zrozumieć, jak ryzykowną wymyślili sytuację.

Dzieci i zwierzęta - najtrudniejsi aktorzy

W środowisku filmowym często mówi się, że najciężej pracuje się z dziećmi i zwierzętami, choć oczywiście historia kina nieraz zadała kłam temu stwierdzeniu. Nie wzięło się ono jednak znikąd. Oczywiste jest, że nawet najlepiej wytresowane zwierzę może zachować się w trakcie zdjęć w nieprzewidywalny sposób. Może to dotyczyć psa, a tym bardziej lwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tymczasem na planie programu treserzy z lwem zasiedli obok matki trzymającej na kolanach małą dziewczynkę. Młody lew był na smyczy, położył się obok trzymającego go mężczyzny, wydawał się spokojny. Zdawać się mogło, że wszystko jest pod kontrolą, lecz wystarczyła chwila, a w zwierzęciu odezwały się drapieżne instynkty. Zaatakowało ono dziewczynkę - starało się dosłownie wyrwać z rąk matki i gryźć nogi. 

Na szczęście lew został odciągnięty od potencjalnej ofiary, zanim zrobił jej większą krzywdę, a wszyscy zaczęli udawać, że nic wielkiego się nie stało, ot - wpadka na wizji. Płaczącą, przerażoną dziewczynkę przytuliła treserka, a zdezorientowany prowadzący uśmiechał się szeroko, nie wiedząc najwyraźniej, co zrobić.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

Na szczęście nie musiał mierzyć się z jeszcze większą tragedią. Czy naprawdę w pogoni za uatrakcyjnieniem programu producenci wyłączyli wyobraźnię? Trzeba mieć tylko nadzieję, że jeżeli ktoś poniósł konsekwencje za całe to zdarzenie, to nie był to lew.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na kilka tysięcy złotych
  2. Lidl i klienci oszukani. Doszło do MASOWEGO ataku
  3. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  4. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  5. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  6. TVP: Rozbiły się dwa autokary pełne małych dzieci

Źródło: Newsner

Następny artykuł