Wrzucił 5-letniego chłopca do wody. Powód jest makabryczny i irracjonalny

Wrzucił 5-letniego chłopca do wody. Powód jest makabryczny i irracjonalny Źródło: Unsplash/Tim Marshall

Dziecko w wieku 5-lat wylądowało samo, bez pomocy, w głębokiej wodzie. Wszystko przez nieodpowiedzialne zachowanie jego ojca. Gdyby nie interwencja innych plażowiczów, to chłopiec mógłby tego nie przeżyć.

Dziecko zostało bezpardonowo wrzucone do wody przez własnego ojca. Rzucając 5-latka do oceanu i zostawiając bez opieki, chciał go nauczyć pływać. Niewątpliwie 37-letni John Bloodsworth stosował dyskusyjne metody wychowawcze, za co został ukarany.

Ojciec wrzucił swoje dziecko do oceanu i zostawił je na pastwę losu

37-latek spędzał czas wraz z synem w Daytona Beach na Florydzie. Jak relacjonują świadkowie - najpierw pił piwo, a następnie zabrał swojego 5-letniego nad wodę i wrzucił go do oceanu. Mimo, że dziecko płakało, tata nawet nie myślał o wyciąganiu go z wody. Jakby tego było mało, wrzucił go w miejscu, gdzie jest surowy zakaz kąpieli. John Bloodsworth twierdził, że w ten sposób nauczy pływać swojego syna.

Plażowicze, widząc całe zajście, zawiadomili policję i sami podjęli się próby wyciągnięcia dziecka. Chłopiec z trudem walczył o życie, a w tym czasie jego tata poszedł na niedalekie molo skakać do wody. Policjanci przekazali dziecko matce, a następnie zajęli się wyrodnym ojcem.

Policja aresztowała sadystycznego ojca. Nie widział nic złego w swoim postępowaniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

John Bloodsworth, kiedy został aresztowany, stwierdził, że zatrzymano go za "bycie niesamowitym" i uważa, że nie zrobił nic złego. Ponadto stwierdził, że było to najlepsze miejsce do nauczenia pływania 5-latka. Mężczyzna trafił do aresztu, ale szybko go opuścił - wpłacił kaucję wysokości 1500 zł.

Mimo że Bloodsworth jest obecnie na wolności, to ciążą na nim zarzuty postawione przez prokuraturę. Oskarżenie dotyczy znęcania się nad dzieckiem, które mogło spowodować szkody fizyczne i psychiczne.

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. 12-letni Dawid nie żyje. Powiedziano matce, że się utopił, ale ta odkryła przerażającą prawdę
  4. Gdy 19-latkę gwałcił jedenasty mężczyzna, nie miała już sił. Ale to jeszcze nie był koniec gwałtu
  5. Nieoficjalne: Wiadomo czemu nie można odnaleźć Dawidka. Ujawniono podstęp ojca
  6. Porażające informacje Polsatu. 10 osób nie żyje, kolejne 10 w stanie krytycznym, 25 rannych
  7. Nie żyje najbardziej samotny człowiek świata. Przez 11 lat nikt nie zauważył jego śmierci

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu