Zgwałcił 13-miesięczne dziecko. Teraz otrzymał specjalną ochronę

Zgwałcił 13-miesięczne dziecko. Teraz otrzymał specjalną ochronę Źródło: youtube.com/ National Geographic

13-miesięczne dziecko miało być przez niego zgwałcone. Oskarżony Łukasz K. może liczyć w więzieniu na specjalne względy. Wiele osób jest tym oburzonych.

13-miesięczne dziecko padło jego ofiarą. Łukasz K., który odwiedził swoją żonę-opiekunkę w czasie pracy, zaczął dobierać się do zaledwie rocznej dziewczynki. 32-letni pedofil trafił do najbardziej rygorystycznego polskiego aresztu w Czarnem, gdzie może liczyć na specjalne względy. Co sprawia, że przestępca może liczyć na oddzielną celę i nadzorującą go 24 godziny na dobę ochronę? Odpowiedź na to pytanie jest wstrząsająca.

Dziecko ofiarą potwora. Przerażająca historia ze Szczecinka

Rodzice małej dziewczynki po dziś nie mogą uwierzyć w to, co odkryli przed kilkoma miesiącami. Ich mała córeczka leżała obolała i pobrudzona krwią. Gdy pojechali z dzieckiem na pogotowie okazało się, że zostało zgwałcone. Za ten czyn odpowiadał mąż zatrudnionej przez nich opiekunki, który odwiedzając żonę w pracy, postanowił spełnić swoje niebezpieczne fantazje.

Łukasz K. za swój czyn został przewieziony do aresztu w Czarnem, a więc do najbardziej rygorystycznej placówki tego typu w Polsce. Mężczyzna oczekujący na proces może liczyć na specjalne względy i opiekę przyznaną mu przez dyrekcję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tak dobrze nie miał nawet na wolności

Łukasz K. jest jednym z niewielu więźniów, którzy mogą liczyć na oddzielną celę w zakładzie karnym, a o jego bezpieczeństwo troszczy się przydzielona mu ochrona. Wszystko przez możliwość potencjalnego linczu na mężczyźnie.

Dzisiaj grzeje: 1.  Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Mówi się o tym, że Łukasz K. dostawał groźby śmierci, a w samym zakładzie istniała grupa współwięźniów planujących zamach na jego życie. Zakładając, że K. następne lata spędzi za kratami trzeba się liczyć z tym, że już na zawsze będzie mógł liczyć na dość komfortowe warunki odsiadki mimo popełnionej przez siebie zbrodni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Mało kto zna wstydliwy sekret z młodości Beaty Tyszkiewicz. Miała problemy, które mogły zaważyć na jej życiu
  4. 12-latek terroryzuje swoją szkołę. Od 2 tygodni dzieci nie mają lekcji
  5. Miała koszmarny wypadek na motocyklu. Gdy w szpitalu dowiedziała się, że jest w ciąży, zdecydowała się zrobić niewiarygodną rzecz

Źródło: Planeta

Następny artykuł