Niemowlę miało zawał serca. Gdy matka zdecydowała o odłączeniu aparatury stało się coś niezwykłego

Niemowlę miało zawał serca. Gdy matka zdecydowała o odłączeniu aparatury stało się coś niezwykłego Źródło: Facebook/Caroline Patrickis

Dziecko miało bardzo rozległy zawał serca. Dziewczynka miała wkrótce umrzeć, więc nie widząc dla niej żadnych szans, zdecydowano się odłączyć ją od aparatury podtrzymującej życie. Po kilku godzinach stało się coś, czego lekarze nie są w stanie po dziś dzień wytłumaczyć. Niektórzy twierdzą, że to cud.

Dziecko zostało odłączone od aparatury, która podtrzymywała je przy życiu. Rodzice zgodzili się, aby ich mała córeczka umarła, bowiem i tak istniały niewielkie szanse na jej wyleczenie. Po odłączeniu od aparatury dziecko jednak nie zmarło. Stało się coś zupełnie niesamowitego, co zupełnie zszokowało wszystkich.

Dziecko nie zmarło po odłączeniu od aparatury

O zdarzeniu po raz pierwszy poinformował serwis "Fox News". Phoenix Da'Vine to dziewczynka (Amerykanka), która urodziła się z skomplikowaną wadą serca - dwuujściową prawą komorą serca. Z tego też powodu dziecko już kilka dni po urodzeniu musiało przejść dwie, bardzo skomplikowane operacje. Choć miały one dać nowe życie Phoenix, to jednak wkrótce nastąpiły komplikacje. Phoenix przeżyła zawał serca, mając zaledwie kilka tygodni.

Rodzina była zupełnie zrozpaczona, a mama Phoenix wkrótce zdecydowała, po długich rozmowach z lekarzami, że należy ją odłączyć od aparatury podtrzymującej życie. Istniały niewielkie szanse na to, że dziewczynka kiedykolwiek będzie mogła normalnie żyć bez aparatury. Lekarze byli przekonani, że dziecko wkrótce i tak umrze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"
2. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków

Wtedy wydarzył się niewiarygodny cud

Po odłączeniu od aparatury, stał się prawdziwy cud - Phoenix dalej żyła. Odkąd została odłączona od aparatury minęło już kilka miesięcy. Dziewczynka skończyła rok życia, a jej mama wciąż nie może uwierzyć, że jej dziecko nie umarło. Phoenix wkrótce przejdzie kolejne operacje, które być może uratują ją.

To bezsprzecznie, nawet dla lekarzy, jest cudowny przypadkiem przypominającym o tym, że nawet niewielkie szanse na przeżycie nie oznaczają, że należy dany przypadek medyczny skreślić. Obecnie rodzice dziecka zbierają pieniądze na kolejne operacje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem
  2. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzeli do środka
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News