Niewyobrażalna rodzinna tragedia legendarnego aktora. Właśnie zmarło ich dziecko, 7 miesięcy temu umarło pierwsze

Niewyobrażalna rodzinna tragedia legendarnego aktora. Właśnie zmarło ich dziecko, 7 miesięcy temu umarło pierwsze

Dziecko Aleca Baldwina i Hilarii Baldwin nie miało szans na przeżycie. Para jest już małżeństwem od jakiegoś czasu i to nie pierwszy raz, kiedy przeżywają taką tragedię. Odciska ona piętno na relacjach rodzinnych, ale słynna para utrzymuje, że robią wszystko, aby nie zatruło to ich codzienności.

Alec Baldwin i jego żona Hilaria od dawna starali się o to dziecko. Niestety, ostatnio byli zmuszeni przekazać tragiczną wiadomość - mimo zachowania wszelkich środków ostrożności, Hilaria po raz kolejny poroniła - tym razem w czwartym miesiącu ciąży. To nie pierwszy raz, gdy taka tragedia dotyka tę słynną parę. Poprzednio taki dramat przeżyli w kwietniu 2019 roku.

Dziecko, na które cieszyła się rodzina i fani

Alec Baldwin jest ze swoją żoną od 2012 roku i od tamtego czasu doczekali się aż czworo dzieci: Carmen, Rafaela Thomasa, Leonardo Ángela Charlesa oraz Romeo Alejandro Davida. Alec Baldwin ma też obecnie już 24-letnią córkę z poprzedniego związku z Kim Basinger - Ireland.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ledwie kilka dni temu aktor pochwalił się w internecie informacją, że wraz z Hilarią oczekują kolejnego dziecka. Jego żona była w siódmym niebie. Ochoczo dzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami zaokrąglającego się brzucha. Niestety we wtorek jej relacja przybrała poważny ton. Okazało się, że znowu straciła ciążę. Kobieta napisała, że nie pozwoli, aby to doświadczenie na trwałe odcisnęło się na relacjach w rodzinie, ale nie da się ukryć, że wraz z mężem bardzo ciężko przeżywają utratę kolejnej ciąży w ciągu jednego roku.

Posty żony na Instagramie są poruszające

- Z przykrością informujemy, że nasze dziecko zmarło mając 4 miesiące. Chcemy również, abyście wiedzieli, że choć nie czujemy się najlepiej, wkrótce dojdziemy do siebie. Mamy tyle szczęścia z naszymi czterema zdrowymi dziećmi i nigdy tego nie utracimy - napisała na swoim profilu na Instagramie Hilaria Baldwin.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył
2. Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

Żona Aleca Baldwina powiedziała, że bardzo ciężko było jej tłumaczyć córeczce, że nie doczeka się przyjścia na świat upragnionej siostry, ale że zrobiła to, aby pomóc i sobie, i dziecku przejść nad tą tragedią do porządku dziennego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy pomysł na emeryturę. Bez limitu lat nie dostaniesz ANI GROSZA
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Tomek odciął żonie piersi, nos i uszy. Niewyobrażalny koszmar, w którym życie straciło 5 osób
  4. Pan młody chciał zażartować z wybranki i powiedział "NIE". Nie mógł przewidzieć, jak tragicznie się to skończy
  5. Ich nowo narodzony syn zmarł. Po 4 dniach odebrali telefon, po którym ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News