2-letni Leonek zmarł, bo matka się go brzydziła. Brakuje słów

2-letni Leonek zmarł, bo matka się go brzydziła. Brakuje słów Źródło: rawpixel.com CC0

Dziecko zmarło, ponieważ matka się go brzydziła. 2-letni Leonek umierał w męczarniach przez kilkanaście godzin. Nikt nie miał zamiaru mu pomóc, a matka, która miała się nim zaopiekować, stanęła już przed sądem. Została skazana na 7,5 roku więzienia za krzywdy wyrządzone chłopcu i doprowadzenie do jego śmierci.

Dziecko zmarło w kwietniu 2019 roku, a dopiero kilka dni temu 29-letnia matka, Jessica S. usłyszała wyrok. Rodzina mieszkała w Niemczech, oprócz Leonka Jessica miała także 5-letnią córkę oraz męża, informatyka i pracoholika, który nie przejmował się tym, co dzieje się w domu. 29-latka tłumaczyła się, że jej depresja przyczyniła się do tragedii.

Co dokładnie zrobiła Jessica S.? Kiedy 14 kwietnia 2019 roku wróciła z synem do domu, nie rozebrała go z kombinezonu. Mało tego, podkręciła ogrzewanie na 36°C, podobno miało być wtedy bardzo zimno. Do chłopca zajrzała dopiero następnego dnia, mimo tego, że słyszała, że się obudził i płakał. Zamiast tego opiekowała się swoimi pupilami - szczurami. 29-latka przed sądem wyznała, że nie zaglądała do dziecka w nagrzanym pokoju, ponieważ brzydziła się go przebierać, odchody wywoływały u niej odruchy wymiotne. Kiedy w końcu zajrzała do pokoju, było już za późno nawet na wezwanie karetki.

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News