Dziecko chciało się tylko ochłodzić w basenie. Za chwile ojciec musiał je reanimować

Dziecko chciało się tylko ochłodzić w basenie. Za chwile ojciec musiał je reanimować Źródło: Fot. Wikipedia Commons

Dziecko kąpało się w basenie. Zwyczajna aktywność, którą dzieci szczególnie lubią robić latem, w pewnym momencie zamieniła się w prawdziwy horror. Dziewczynka nagle niespodziewanie zaczęła się topić. Po chwili sytuacja zrobiła się niezwykle niebezpieczna. Ojciec musiał interweniować, aby uratować swoje dziecko.

Dziecko zamoczyło nogi w basenie. Chciało ochłodzić się, ponieważ temperatura tego dnia była wyjątkowo nieznośna. W pewnym momencie kąpiel dziewczynki zamieniła się w koszmar. O mały włos kilkulatka nie straciła swojego życia. Własny ojciec, choć nigdy przez myśl nie przeszło mu to, że będzie kiedyś reanimował własne dziecko, ostatecznie zmuszony był podjąć czynności ratunkowe . Czy udało się mu uratować jego dziecko?

Dziecko kąpało się w basenie. Dziewczynka omal nie zginęła

Sytuację po raz pierwszy przedstawił serwis "Popularne", który opisał tragiczny przypadek kilkulatki. Dziewczynka postanowiła zażyć kąpieli. Nie zamierzała jednak kąpać się cała, a jedynie chciała ochłodzić sobie nogi, tym samym zapewniając sobie ulgę w trakcie upalnego dnia.

Choć miło spędzała czas nad basenem, w pewnym momencie z niewiadomych przyczyn straciła równowagę i wpadła do zbiornika z wodą. Cała znalazła się pod wodą i miotała się, próbując wypłynąć na powierzchnię. Niestety, nie udało jej się wydostać z wody. W pewnym momencie ciecz wypełniła jej płuca i kilkulatka straciła przytomność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ojciec przeżył chwile grozy. Musiał reanimować własną córkę

Tata dziewczynki był jednak w pobliżu. Stracił ją na chwilę z oczu. Tych kilka sekund wystarczyło, aby doszło do tragedii. Mężczyzna widząc swoją córeczkę pod wodą przystąpił niezwłocznie do akcji ratunkowej. Razem z drugim nieznanym mężczyzną wyciągnęli dziecko na brzeg i przystąpili do reanimacji.

Na szczęście, kilkulatkę udało się uratować. Reanimacja przebiegła pomyślnie, a dziewczynka po chwili zaczęła poprawnie oddychać. Prawdopodobnie później została przewieziona karetką do szpitala, gdzie lekarze zajęli się nią i dokończyli niezbędne czynności.

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała! 
  3. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy
  4. Gwiazdor grający Paździocha w "Kiepskich" ma dzieci, o których media milczą. Niemałe zaskoczenie
  5. Nie żyje 50 dzieci, tragedia za granicą. Zjadły popularny owoc
  6. Wodzianka Wojewódzkiego wiedziała, że wywoła skandal, ale musiała przerwać milczenie. Bita i upokarzana w domu, 4 razy przeszła próbę samobójczą  

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu