Nawet nie da się wyobrazić tak wielkiej tragedii. Znany lekarz trzymał w garażu tysiące martwych płodów

Nawet nie da się wyobrazić tak wielkiej tragedii. Znany lekarz trzymał w garażu tysiące martwych płodów Źródło: flickr.com/Andrew Seaman

Każde dziecko, które straciło życie, było umieszczane w foliowej reklamówce, czasami wypełnionej chemikaliami, i skrzętnie ukrywane w pudełkach w garażu. Rodzina znanego lekarza odkryła przerażającą prawdę, momentalnie ich zemdliło.

Dziecko, najpierw jedno, potem drugie, trzecie, czwarte, znalazła rodzina lekarza. Znaleziska szły w setki, a setki w tysiące. Przerażającego odkrycia dokonano w zwykłym, przydomowym garażu.

Każde dziecko było owijane w torebkę i chowane do pudełka

Znany w stanie Indiana starszy i szanowany lekarz, Ulrich Klopfer, nie był taki święty na jakiego wyglądał. Pracował jako osteopatolog, czyli w skrócie zajmował się zmianami chorobowymi układu kostnego i kości, a także prowadził 3 kliniki aborcyjne w South Bend w stanie Indiana. Jego kariera trwała do 2015 roku, kiedy to stracił swoją licencję. Mężczyzna ostatecznie zmarł 3 września 2019 roku.

W związku z jego śmiercią, rodzina lekarza weszła na teren jego domu, aby zabrać rzeczy osobiste i wszystko uporządkować. Wszystko szło zgodnie z planem do momentu, kiedy weszli do garażu. Niektórych na sam widok aż zemdliło i wybiegli na ulicę. W garażu oraz w samochodzie rodzina znalazła tysiące płodów - niektórych młodszych, niektórych starszych. Były one umieszczane w foliowych torebkach, a potem chowane do pudeł, które stały na półkach w pomieszczeniu. Kilkanaście ciał znajdowało się w bagażniku auta.

Pochowano ponad 2000 malutkich istnień we wspólnej mogile

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wezwani na miejsce policjanci i technicy kryminalni natychmiast zabezpieczyli wszystkie pudełka i reklamówki, w których znajdowały się płody dzieci. Było ich ponad 2000, a niektórzy twierdzą, że liczba oscylowała nawet w granicach 2400 istnień. Nie wiadomo w jakim celu lekarz trzymał je w garażu oraz czy pochodzą z tych nielegalnych zabiegów. Zadecydowano o pogrzebie dzieci, który odbył się 12 lutego.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieci
2. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

- Dziś uroczyście pożegnamy 2000 istnień, których szczątki przez lata były bezsensownie gromadzone... Zasłużyły one na coś lepszego niż zimny ciemny garaż czy bagażnik auta. Zasłużyły na pamięć - mówił Curtis Hill, prokurator generalny Indiany, podczas uroczystości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Nie żyje Polka, która przebywała w Chinach pogrążonych w epidemii. Rozpaczliwy apel jej rodziny
  4. Noworodek gigant przyszedł na świat. Lekarzy wmurowało gdy go zobaczyli, jego rozmiary są naprawdę gigantyczne
  5. Kamera uchwyciła, co mama robiła sam na sam z noworodkiem. Mąż zobaczył film i błyskawicznie zareagował, prawda okazała się powalająca

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News