13-letnia Daria mówiła, że zaszła w ciążę z 10-latkiem. Prawda okazała się jeszcze bardziej porażająca

13-letnia Daria mówiła, że zaszła w ciążę z 10-latkiem. Prawda okazała się jeszcze bardziej porażająca Źródło: unsplash.com/Heather Mount

Dziecko 13-latki, które za kilka miesięcy pojawi się na świecie, wcale nie będzie potomkiem 10-latka, jak początkowo twierdziła przyszła mama. Prawda okazała się jeszcze bardziej porażająca.

Dziecko rodzi dziecko - choć brzmi to nad wyraz absurdalnie, na całym świecie coraz częściej słyszy się o nieletnich dziewczynkach, które zostają mamami. Tym razem głośno zrobiło się o 13-letniej Darii, która podtrzymywała, że ojcem jej maleństwa jest 10-letni kolega. Tymczasem na jaw wyszła zupełnie inna, o wiele bardziej druzgocząca prawda, w którą aż trudno uwierzyć. 

13-letnia Daria niebawem urodzi dziecko. Ojcem wcale nie jest 10-latek

Jak donosi Fakt, powołując się na informacje zagranicznych mediów, 13-letnia Daria Sudnisznikowa z Kraju Krasnodarskiego w Rosji, która jakiś czas temu dowiedziała się, że zostanie mamą, nadal jest zdania, że chce urodzić i wychować dziecko. Nastolatka od samego początku wyjaśniała, że ojcem maleństwa jest jej 10-letni chłopak Sasza, z którym ponoć łączy ich wyjątkowe uczucie. Gdy tylko wieść o ciąży nieletniej rozeszła się po mediach w wielu krajach, Daria zaczęła wspinać się po szczeblach "popularności" i rozwijać swoją "instagramową karierę", promując się na błogosławionym stanie. 

Opinię publiczną martwił jednak nie tylko fakt, że zaledwie 13-letnia dziewczynka zostanie mamą, ale również to, że dziecko przyjdzie na świat w kiepskich warunkach. Daria ma bowiem dwójkę rodzeństwa, mamę w zaawansowanym stadium raka, ojca alkoholika, a w ich domu nigdy się nie przelewało. Tymczasem znalazło się również coś, co największe poruszenie wzbudziło wśród lekarzy, którzy byli pewni, że 10-latek nie może być ojcem, bowiem jak tłumaczyli, nie wszedł jeszcze w okres pokwitania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdecydowano bliżej przyjrzeć się sprawie, aż w końcu ujawniono porażające fakty. Okazało się, że dziewczynka tak naprawdę zaszła w ciążę z 15-letnim kolegą ze szkoły, jednak do współżycia nie doszło za obustronną zgodą. Daria w końcu przyznała, że została zmuszona do seksu, a niejaki Stiopa groził jej, że jeśli tego nie zrobi, to powie Saszy, że 13-latka sypia z innymi chłopcami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus przeszedł na nowy kontynent. Zaatakował w turystycznym raju, uwielbianym przez Polaków
2. Fatalny finał walentynek, rodzina pogrążyła się w głębokiej żałobie. Niestety, zmarł zasłużony Polak

Oburzona rodzina Darii postanowiła działać. Sprawę zgłoszono na policję, oskarżając 15-latka o gwałt. Wszczęto śledztwo, a do momentu ustalenia nowych faktów, które pozwoliłyby podjąć kolejne działania przeciwko 15-latkowi, ten pozostanie w areszcie domowym. Tymczasem nastolatka nadal jest pewna, że chce urodzić dziecko. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. ZUS wysłał listy do 9,7 mln Polaków. Za nieodebranie zapłacisz, a grozi nawet więzienie
  3. Delikatne i pożywne pierogi z sosem cebulowym są idealne na niedzielny obiad. Ciężko uwierzyć, że przepis jest aż tak prosty
  4. Prezes ZUS wydała oficjalne oświadczenie ws. trzynastych emerytur. Już nie ma odwrotu
  5. Weszli do mieszkania i zamarli, gdy zobaczyli starsze małżeństwo. Okropna scena

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News