Nie żyje 16 dzieci, tragiczna i nagła śmierć. Rozpacz, nie musiały ginąć

Nie żyje 16 dzieci, tragiczna i nagła śmierć. Rozpacz, nie musiały ginąć Źródło: Facebook

Dziecko nie miało pojęcia, że to jego ostatnie chwile z rodzicami. Nikt nie miał szansy się ze sobą pożegnać. Zginęły niewinne istoty, 16 dzieci już nigdy nie pójdzie do szkoły, nie pobawi się ze znajomymi, nie wróci do rodziny.

Każde dziecko, które wybrało się z rodzicami, nie przeżyło. Nikt nie mógł przewidzieć, że w takich okolicznościach stracą życie. Bliscy opłakują i wspominają niespełna 10-letnie ofiary.

Każde dziecko znajdujące się na pokładzie zmarło. Nikt nie miał szans.

Cały świat nie może pogodzić się z tragedią, która wydarzyła się 8 stycznia. W prawdziwej katastrofie życie straciło 16 niewinnych dzieci. Nie miały nawet 10 lat, a najmłodsze z nich niedługo obchodziłoby swoje 2. urodziny. Wszystkie znajdowały się na pokładzie samolotu, do którego zestrzelenia przyznał się Iran. Maszyna ze 176 osobami została trafiona rakietą i rozbiła się na terenie Teheranu.

Wśród pasażerów znajdowały się stosunkowo młode osoby, w tym właśnie dzieci. Nie zabrakło par, które przyleciały do kraju, aby się pobrać, samolotem podróżowali również goście weselni, a także grono studentów, którzy wykorzystali przerwę świąteczną.

Nie przeżyło małżeństwo: Evin Arsalani i jej mąż Hiva Molani, którzy wracali do Kanady właśnie z niespełna 2-letnią córką Kurdią. Rozpaczliwy post o ich śmierci opublikował brat kobiety - nie dowierza, że spotkało to akurat ich i zabrało całą rodzinę.

Za każdym zmarłym dzieckiem kryje się rodzinna tragedia i wiele planów, które już się nie spełnią

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei mieszkający w Kanadzie, dokładnie w Ontario Hamed Esmaeilion w wyniku katastrofy stracił swoją 42-letnią żoną i oczko w głowie: 9-letnią Reerę. Dramat spotkał również bliskich rodziny Lindbergów ze Szwecji. Małżeństwo wsiadło na pokład z dwójką swoich synów: Emilem i Erikiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok

2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

 

Sahar Haghjoo weszła na pokład w towarzystwie swojej 8-letniej córki, Elsy Jadidi. Obie bardzo pragnęły znaleźć się już w domu, w Toronto. Nie mogły doczekać się, zanim zobaczą się z bliskimi i jeszcze przed startem wysłały im zdjęcie z samolotu. Nie przeżyły. Kanadyjczycy nie mogą uwierzyć w to, że na skutek - jak nazwał to Iran - "błędu ludzkiego" stracili 63 obywateli swojego kraju, w tym najmłodszych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach
  3. Niepokojące doniesienia o mamie Grażyny Torbickiej. Córka wyznała całą prawdę, smutne informacje
  4. Wielka radość w Pałacu Prezydenckim, jest nagranie z oświadczyn. Agata Duda rozpłynęła się ze szczęścia
  5. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News