Kobieta została potwornie oszukana podczas zapłodnienia in-vitro. Urodziła cudze dzieci

Kobieta została potwornie oszukana podczas zapłodnienia in-vitro. Urodziła cudze dzieci Źródło: Pixabay/Pasi Mäenpää

Dziecko poczęło się dzięki popularnej metodzie in vitro, która na świecie uznawana jest za jedną z popularniejszych. Matka szczęśliwie urodziła dzieci, lecz po pewnym czasie okazało się jednak, że została oszukana. Sprawa trafiła do prokuratury.

Dziecko było ich marzeniem od lat. Matka bardzo długo próbowała zajść w ciążę, co w końcu udało jej się dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu. Niestety, po czasie okazało się, że urodziła bliźniaki, ale nie swoje. Czuje się oszukana, a przerażająca pomyłka może kosztować klinikę teraz bardzo wiele. Rodzice dzieci pozwały placówkę, a sprawą zajęła się już prokuratura. 

Dziecko poczęte dzięki in vitro

Matka bardzo ucieszyła się, gdy w końcu udało się jej urodzić dwóch chłopców. Przyszli na świat dzięki pozaustrojowemu zapłodnieniu, czyli popularnej metodzie in vitro. Po czasie, jak podaje "CBS Evening News", wyszło jednak na jaw, że klinika popełniła błąd. Padają sugestie, że być może źle oznaczono ampułki, pojawiły się jednak też głosy, że to lekarze w laboratorium przez przypadek wszczepili kobiecie zawartość złej probówki. Niezależnie od powodu, kobieta urodziła nie swoje dzieci i czuje się oszukana. 

 - Poprzez metodę in vitro zaszczepiono niewłaściwe zarodki; z pozwu wynika, że klinika wiedziała o pomieszaniu zarodków i próbowała to ukryć - czytamy oficjalny komunikat płynący od serwisu "CBS".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rodzice chcą odszkodowania i wyjaśnienia zajścia

Rodzice chcą, aby prokuratura w toku śledztwa wyjaśniła, jak doszło do popełnienia tak rażącego błędu. Takie pomyłki zdarzają się bardzo rzadko, lecz pech chciał, że to właśnie para  z Nowego Jorku uporać się teraz musi z wynikającymi z tego błędu konsekwencjami.

Choć nie są rodzicami dzieci, na razie pozostają ich opiekunami. Niestety, nie wiadomo jak potoczy się los bliźniąt w niedalekiej przyszłości. Być może wkrótce wrócą do swoich prawdziwych rodziców. Małżeństwo musi przeżywać z tego powodu prawdziwy koszmar, a także ogromne rozczarowanie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Rozenek z hukiem przewróciła się do basenu, a jej wielki, ledwo zakryty biust, rozbryzgał wodę na boki
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje Piotr Napierała
  6. Najnowsza prognoza pogody przeraża. Wiadomo już dokładnie, kiedy do Polski wrócą jeszcze bardziej piekielne upały

Źródło: Do Rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News