Ich dziecko nazywane jest potworem. Pytają, czemu utrzymują je jeszcze przy życiu

Ich dziecko nazywane jest potworem. Pytają, czemu utrzymują je jeszcze przy życiu Źródło: Facebook

Dziecko pewnej pary nazywane jest przez internautów potworem ze względu na swój wygląd. Komentujący zastanawiają się, czemu pociecha utrzymywana jest przy życiu, a ich słowa brzmią oburzająco.

Dziecko jednej z par zostało uznane za nadzwyczajny przypadek, a jego zdjęcia szybko trafiły do internetu. Użytkownicy mediów społecznościowych zareagowali w obrzydliwy sposób, nazywając malucha potworem. Niektórzy decydują się wręcz na pytania kierowane do jego rodziców, chcąc wiedzieć, czemu utrzymują pociechę przy życiu. Słowa te bardzo ranią młodych mamę i tatę.

Oboje zgodnie twierdzą, że nie mogliby zgodzić się na to, by pozbawić życia małą istotę tylko dlatego, że cierpi na jakąkolwiek chorobę. Jej zdjęcia obiegły świat w niesamowitym tempie, dzięki czemu zapoznają się z nimi kolejni internauci. Wśród nich są ci, którzy w pełni rozumieją postępowanie rodziców, ale również tacy, którzy chcą oszczędzić dziecku cierpienia.

Dziecko obiektem drwin internautów

Naffi i Racheli to rodzice, którzy po narodzinach swojego dziecka dowiedzieli się, że będzie ono cierpiało przez całe życie. Okazało się bowiem, że cierpi ono na rzadką przypadłość, przez którą nie będzie przypominać swoich rówieśników z wyglądu. Internauci zobaczyli fotografie małej istoty tuż po narodzinach i ocenili, że z takim wyglądem jest ona skazana na cierpienie przez całe życie.

Problem w tym, że Naffi i Racheli nie uważają, że ich dziecko powinno umrzeć tylko dlatego, że uważają tak internauci. Trzeba jednak przyznać, że stan dziewczynki jest katastrofalny. Nie może ona oddychać samodzielnie, jest ślepa, głucha i ma złamany kręgosłup. W związku z tym młodzi rodzice musieli rzucić swoje obowiązki zawodowe, by zajmować się chorą dziewczynką.

Dziecko jest ciężko chore

Dowiedzieliśmy się, że rząd Izraela, w którym doszło do narodzin dziecka, postanowił przeznaczyć równowartość 2,3 miliona złotych. Z pewnością jest to ogromna pomoc, która okaże się bezcenna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To chory płód, a nie dziecko. Przypomina mi meduzę. Dziwię się, że nie usunęliście tej maszkary - pisze jeden z internautów, który nie może zrozumieć, dlaczego rodzice chcą, by ich pociecha cierpiała w tak tragicznych warunkach.

(fot. Facebook)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stan zdrowia Tomasza Golloba jest bardzo ciężki. „Ciało odmawia mi posłuszeństwa, ból czuję non-stop”
  2. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze 

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News