Zdjęcie podzieliło internautów. Mało kto widzi na nim małe dziecko, trzeba być wyjątkowo spostrzegawczym

Zdjęcie podzieliło internautów. Mało kto widzi na nim małe dziecko, trzeba być wyjątkowo spostrzegawczym Źródło: .

Dziecko znajduje się na tym zdjęciu, ale niewiele osób jest w stanie je dostrzec na tej fotografii. Osoby niezmiernie spostrzegawcze mogą mieć problem ze znalezieniem dziewczynki. Kolejne zdjęcie-zagadka podzieliło internautów.

Dziecko ukryło się gdzieś na tym zdjęciu. Osoby spostrzegawcze mogą mieć problem z odnalezieniem dziewczynki - praktycznie nikt nie może jej znaleźć. Czy tobie się uda?

Gdzie na zdjęciu jest małe dziecko?

W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie-zagadka. Tym razem na fotografii do odszukania jest mała dziewczynka. Zdjęcie przedstawia pasy dla pieszych, zrobione jest z samochodu. Aura za oknem każe myśleć, że zaraz się ściemni i będzie padał deszcz. Dzień przedstawiony na zdjęciu jest niezmiernie pochmurny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Udało Ci się znaleźć dziecko? Jeżeli nie, odpowiedź jest zamieszczona niżej. Na pewno będziesz zdziwiony, gdy poznasz prawdę na temat tej fotografii, która podzieliła wielu internautów. 

Dziewczynka, której już nie ma 

Zdjęcie-zagadka podzieliło internautów. Połowa z nich czuje się oszukana, gdy dowiaduje się, gdzie jest dziecko. Okazuje się, że na zdjęciu nie ma nikogo. Dziewczynka ukazuje się dopiero na zdjęciu wyjaśniającym rozwiązanie zagadki. Fotografia, w którą mamy się wpatrywać, by odnaleźć dziecko, jest pokazana w zupełnie innym celu. 

Patrząc na zdjęcie poniżej dziewczynka jest widoczna gołym okiem. Ma na sobie żółty przeciwdeszczowy płaszczyk, czerwony kapelusik i czerwone kaloszki. Jej jasny ubiór jest kluczem do odgadnięcia zamysłu autora, który chciał za pomocą zdjęć przekazać niezmiernie ważne stanowisko. 

Ubierając się w kolorowe rzeczy, czy nosząc odblaskowe elementy przy plecaku lub kurtce, jesteśmy widoczni dla kierowców, którzy ze względu na złe warunki pogodowe, a w tym przypadku deszcz i zachodzące słońce, nie widzą dobrze tego, co znajduje się przed nimi. W takich warunkach jazda autem jest niezwykle utrudniona. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Internauci nie są zadowoleni, że na fali popularnych zdjęć-zagadek trafili na swojej drodze na zdjęcie, które nazywają oszustwem. Ci, którzy chcieli mieć dobrą zabawę szukając dziecka, muszą się obejść smakiem i dostrzec głębsze przesłanie w zamyśle autora. 

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Błyskawiczne pierniczki świąteczne oczarują całą twoją rodzinę. Miękkie i pyszne ozdobią każdy wigilijny stół
  2. Świąteczne kotlety schabowe to absolutny hit. Zachwyci się nimi cała rodzina
  3. Herbata z imbirem ma niesamowite właściwości lecznicze. Odchudzanie i oczyszczanie to dopiero początek
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Masowe zwolnienia, na bruk trafi aż 80 tys. Polaków. Mogą ZWOLNIĆ także i Ciebie

źródło: naszemiasto

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News