Nagrywali kulisy sesji zdjęciowej Krupy z córką. W pewnym momencie dziecko zaczęło płakać, ale jej reakcja jest po prostu najlepsza

Nagrywali kulisy sesji zdjęciowej Krupy z córką. W pewnym momencie dziecko zaczęło płakać, ale jej reakcja jest po prostu najlepsza Źródło: Instagram / kriskan

Dziecko Joanny Krupy przyszło na świat już ponad miesiąc temu. Supermodelka nagrała kulisy specjalnej sesji zdjęciowej z córeczką. Kiedy dziewczynka zaczęła płakać, mama zareagowała w najlepszy z możliwych sposobów.

Dziecko Joanny Krupy urodziło się 2 listopada. Poród odbył się w klinice w Los Angeles. 40-letnia modelka spełnia się w nowej roli, ale nie zapomina o fanach, z którymi ma stały kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami miesięcznej córeczki - Ashy. Ostatnio pochwaliła się kilkoma nagraniami z salonu i zdradziła kulisy specjalnej sesji zdjęciowej z udziałem dziecka.

Pierwsze dziecko Joanny Krupy urodziło się na początku listopada

Dziecko Joanny Krupy zostało sfotografowane na specjalnej sesji zdjęciowej dla magazynu "People". Zdjęcia prezenterki "Top model" z maleńką córeczką już niedługo ujrzą światło dzienne. Modelka zdradziła kulisy tej wyjątkowej sesji i opublikowała wiele filmików na Instagramie. Między innymi pokazała swój salon i uroczy, różowy pokoik córki - jest zarówno księżniczkowy, jak i elegancki.

- Każdy, kto wchodzi do pokoiku mówi, że to wymarzone miejsce dla dziecka - mówi gwiazda. W rozmowie z "People" powiedziała również, że ma nocną opiekunkę, która od kilku tygodni mieszka w ich domu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

40-letnia mama promienieje

Jak widać na nagraniach, będą to głównie przepiękne ujęcia, na których Joanna Krupa trzyma Ashę na rękach. Na części zdjęć obie pozują, leżąc na kanapie. W trakcie sesji dziewczynka była bardzo grzeczna, ale w pewnym momencie zaczęła płakać. Płacz dziecka i reakcję Joanny Krupy widać na rozczulającym nagraniu. Kobieta promienieje. Wykazała się ogromnym spokojem i cierpliwością - wręcz bije od niej ogromna miłość do córeczki.  

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła

2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Fotograf wykonujący sesję dla "People", również pochwalił się kilkoma zdjęciami mamy z córką.

- Czasami ludzie, których poznałeś w przeszłości, inspirują cię na przyszłość. Joanna Krupa ma takie czyste serce. Życzę Ci tyle siły i mądrości, byś przekazała to swojej córce. Ciesz się najlepszymi momentami swojego życia... Błogosławieństwa! - napisał w poście. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Mało znany nowotwór, którego objawy są niewidoczne. Często bywa za późno
  5. Masowe zwolnienia, pracę straci 80 tys. Polaków. Możesz także i Ty

Źródło: plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News