Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice

Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice Źródło: unsplash.com/Levi Saunders

Dziecko miało zostać ochrzczone pięknym imieniem. Niestety, mama wybrała imię, które nosił już pies sąsiadki. To, co rozegrało się później jest wręcz irracjonalne. Kto tak robi? Kobieta była całkowicie pewna, że dopnie swego.

Dziecko miało dostać na imię identycznie co pies sąsiadki. Matka nie mogła na to pozwolić i natychmiast do niej napisała. To, co stało się później, woła o pomstę do nieba. Internauci nie mogą zrozumieć takiego zachowania matki.

Nie mogła ścierpieć, że dziecko będzie nosić imię jak pies

Przyszła mama zdecydowała się napisać do Jennay - kobiety, która jest właścicielką uroczego psa. Rozmowę zaczęła od tego, że spotkały się kiedyś na chrzcie Koly i Blake'a. Po grzecznej wymianie zdań mama poinformowała, że będzie niedługo na świat przyjdzie upragniona dziewczynka. Jennay pogratulowała i spytała, czy potrzebuje pomocy, bowiem przyszła mama mieszka na farmie.

Usłyszała odpowiedź odmowną, ale nie spodziewała się niecodziennej prośby. Okazało się, że chodzi o tak kluczową rzecz jak imię.

- Chcemy nazwać ją Tillie, ale przyszło mi do głowy, że masz psa o imieniu Tilly i byłabym wdzięczna za zmianę psu imienia. Oczywiście nie może mieć tego samego imienia co pies i byłabym bardzo zobowiązana - taką wiadomość otrzymała Jennay. Zaskoczona, nie wiedziała co ma z siebie wydusić.

"Pie***l się", ale rozważ to jeszcze raz

Jennay po chwili zastanowienia odpisała, że nie będzie zmieniać imienia psa, ponieważ mało kto zauważy, że ich imiona są podobne, poza tym lekko się od siebie różnią i nie zrobi tego dla dziecka. 

 - Nie mogę wyrazić, jak się teraz czuję. Jestem bardzo rozczarowana i zawiodłam się na Tobie, Jennay. Ludzie mówią, że jesteś miłą osobą, ale widzę, że ich oszukujesz. Nie masz dzieci, nigdy nie zrozumiesz, jak matka może kochać i po prostu chce tego, co najlepsze dla tej idealnej małej osóbki (...) Wpłynie to na jej życie i potencjalnie zrujnuje jej pewność siebie i życie - tłumaczyła przyszła matka dziecka.

Rozmowa skończyła się na tym, że kazała Jennay "się pie***lić", ostrzegać, że to nie koniec oraz że postara się o jej nową opinię wśród znajomych. Mimo tego na końcu napisała, że ma nadzieję na rozważenie propozycji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia
2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

- Moja siostra miała psa alzackiego o imieniu Jem (skrót od Jemima). Była u niej od kilku lat, a potem wyprowadziłam się i znalazłam nowego partnera - zwanego także Jem (skrót od Jeremy). Jem i Jem wydawali się nie mieć nic przeciwko takiemu układowi. Z pewnością żadne z nich od tego nie ucierpiało - internautom nie mieści się w głowie, jak można zrobić z tego aferę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  2. Uwielbiana aktorka "Klanu" miała operacje plastyczne?  Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!" Przyznała się do WSZYSTKIEGO, żałuje ingerencji w twarz
  3. Gwiazda "M jak miłość" miała straszny wypadek. Niestety, nie zdążyła wyhamować, straciła życie niewinna istota
  4. Znany aktor odmówił intymnej sceny z Przybylską, bo miała opryszczkę. Ania objechała go tak, że aż go wryło w ziemię
  5. Koledzy gwałcili go kijem bejsbolowym, kazali udawać psa. Podano zatrważające szczegóły zbrodni, która wstrząsnęła Polską
    

Źródło: Indy100

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News