Paulinę w ciąży spotkało najgorsze. Niebywałe informacje dotyczące porodu

Paulinę w ciąży spotkało najgorsze. Niebywałe informacje dotyczące porodu Źródło: youtube.com/Szpital Na Wyspie Sp. z o.o.

Dziecko przyszło na świat mimo wielkich problemów. Pani Paulina mierzyła się z ogromnymi kłopotami w trakcie swojej ciąży. To, że udało się urodzić zdrową córeczkę, można zaliczyć do prawdziwych cudów. Tak niebywałego porodu nie było w Polsce od dawna.

Dziecko mogło w ogóle nie przyjść na świat. Będąca w drugim miesiącu ciąży, Paulina zgłosiła się do szpitala w Zawierciu z wielkimi problemami zdrowotnymi. Kobieta, której groziła utrata życia, urodziła swoją córkę, mimo że nic na to nie wskazywało. Ta historia jest iście porażająca, a wielu uznać ją może za prawdziwy cud. 

Dziecko było zagrożone od drugiego miesiąca ciąży. Historia Pauliny jest wstrząsająca

Pani Paulina będąc w drugim miesiącu ciąży, poczuła, że coś bardzo niedobrego dzieje się z jej głową. Kobieta zgłosiła się na SOR w Zawierciu, gdzie zwijała się z bólu. Okazało się, że młoda mama ma udar mózgu. Lekarze nie chcieli jej pomóc, a jej stan z minuty na minutę był coraz gorszy. Kobieta trafiła do szpitala o godzinie pierwszej nad ranem, ale na pomoc specjalisty musiała poczekać aż do godziny 6-stej. Wtedy też pojawiło się wielkie ryzyko utraty zdrowia i zagrożenia ciąży.

Kobieta została przetransportowana do szpitala w Katowicach, gdzie zaczęła się prawdziwa batalia o jej życie. Ze względu na ciążę sprawa była bardzo skomplikowana i wymagała niezwykle delikatnych środków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Komplikacje przy porodzie

Ze względu na swój zły stan, kobieta była zmuszona przebywać w katowickim szpitalu przez kolejne 7 miesięcy, aż do momentu rozwiązania ciąży. Na szczęście cały poród przeszedł bez żadnych problemów i mama z córką już niebawem będą mogły wrócić bezpiecznie do domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Lublin: znaleziono ROZCZŁONKOWANE ciało. Pies odgryzł głowę właścicielowi. Prokuratura nie ma wątpliwości
2.Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

Skandalicznymi warunkami na SOR-ze w Zawierciu zajmie się prokuratura, która ustali, czy w całej placówce nie dochodzi do podobnych nieprawidłowości. Jak wynika z całej historii, gdyby nie postawa lekarzy z Katowic, kobieta wraz z córką mogłyby nie przeżyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyrok sądu wbija w fotel. Pozwał za uwiedzenie żony, wygrał fortunę | BiznesINFO
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Nadejdzie zimna i wietrzna noc. Wedle przepowiedni Ojca Pio wtedy wszystko się zacznie
  5. Panna młoda chciała zadać szyku na swoim ślubie. Została bezlitośnie wyśmiana, "założenie tego to samobójstwo”"


Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł