Mama zajrzała w nocy do płaczącego dziecka. Nagle pobladła

Mama zajrzała w nocy do płaczącego dziecka. Nagle pobladła Źródło: unsplash/ Irina Murza

Płaczące dziecko od razu wybudziło mamę ze snu. Kobieta natychmiast ruszyła w stronę pokoiku maleństwa, a po kilku sekundach pobladła. Nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Malutkie dziecko zanosiło się płaczem, co od razu wzbudziło niepokój u rodziców. Wystarczyła chwila, by na jaw wyszła szokująca prawda, która już na dobre odmieniła ich życie. Nie sądzili, że w dniu, w którym ich córeczka skończy swój pierwszy miesiąc życia wydarzy się coś takiego. 

Mama usłyszała w nocy, że jej maleńkie dziecko płacze. Szybko ruszyła w jego kierunku, nagle pobladła 

Jack i Emily Jokinen mieszkający w Filadelfii to szczęśliwi rodzice malutkiej Johanny, która zupełnie niedawno skończyła swój pierwszy miesiąc życia. W dniu, gdy cała rodzina świętowała tak ważną dla nich, pierwszą mini rocznicę, wydarzyło się coś nieprawdopodobnego. W nocy Emily usłyszała, że jej córeczka przeraźliwie płacze, dlatego natychmiast wstała i pospieszyła w kierunku jej pokoiku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po chwili kobieta zorientowała się, że dziewczynka płacze przez brak smoczka, dlatego wróciła do swojej sypialni, by go poszukać. Nie zdążyła jednak, bo spotkała na swojej drodze siedzącego na schodach psa - co ciekawe, rodzina nie miała żadnego pupila pod swoim dachem. Zdezorientowana niecodzienną sytuacją Emily spostrzegła, że zwierzak jest zziębnięty i przestraszony, dlatego zanim go wygoniła postanowiła sprawdź, w jaki sposób dostał się do ich domu. Odkryła wówczas, że drzwi wejściowe nie były do końca zamknięte, a czworonóg postanowił skorzystać z okazji i ogrzać się w ciepłym domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"

2. Sytuacja najgorsza od 50 lat. Oficjalne ostrzeżenie ministra, Polacy muszą się przygotować

Widząc, w jakim stanie jest psiak, kobieta zdecydowała, że najpierw wraz z mężem zabiorą go do weterynarza, który skontroluje jego stan zdrowia. Lekarz oznajmił, że zwierzak jest już stary, zatem może mieć spore problemy ze znalezieniem domu. Wówczas w głowach małżeństwa narodził się pomysł, który na dobre odmienił ich życie. Wspólnie zdecydowali, że to oni zostaną nową rodziną dla psiaka, a dokładniej suczki, której nadali imię Suzy. Od tego momentu psinka wiernie im towarzyszy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przepis na nieziemski dwuskładnikowy tort obiega internet. Robi się w 30 minut, nie trzeba umieć piec
  2. Minimalne wynagrodzenie poszło w górę, jednak nie każdy dostał podwyżkę. Pracodawcy znaleźli sposób
  3. Wystarczy zamrozić główkę kapusty. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch
  5. Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem

Źródło: wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News