Dziecko szło przez ulicę, nagle wpadło do studzienki. Reakcja matki jest natychmiastowa, przerażające nagranie w sieci

Dziecko szło przez ulicę, nagle wpadło do studzienki. Reakcja matki jest natychmiastowa, przerażające nagranie w sieci Źródło: facebook/Arek Buczak

Dziecko spacerując z mamą nieoczekiwanie wpadło do studzienki kanalizacyjnej. Jego mama musiała zareagować natychmiast, wiedząc, że każda sekunda jest ważna. W sieci pojawiło się nagranie z tego przerażającego zdarzenia.

Dziecko znalazło się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a jego mama natychmiast zareagowała. Dzięki wspaniałemu refleksowi, kobiecie udało się uratować synka, który wpadł do studzienki kanalizacyjnej. Gdyby kobieta nie zauważyła, co dzieje się z jej dzieckiem, zdarzenie mogłoby zakończyć się tragedią.

Małe dziecko wpadło do studzienki kanalizacyjnej 

Podczas spaceru mama wyciągnęła swojego synka z wózeczka, by malec pospacerował samemu. Kobieta szła ulicą i pchała pusty wózek, a w tym czasie jej syn szedł obok niej. W pewnym momencie chłopiec wszedł na studzienkę kanalizacyjną. Pod wpływem jego ciężaru właz się obrócił, a dziecko wpadło do środka. 

Przerażona matka natychmiast odrzuciła właz i zaczęła wyciągać syna ze studzienki. Udało jej się złapać chłopca i wyjąć z otworu. Małe dziecko nie doznało żadnego uszczerbku na zdrowiu na skutek upadku.

Dziecko uratowane przez mamę, to tak na prawdę żart?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczywiście internauci komentujący nagranie są przekonani, że nagranie zostało zaplanowane wcześniej. Pierwszym zarzutem jaki pojawia się pod adresem autora nagrania, jest to, jak szybko kobieta podniosła właz, który może ważyć nawet do 50 kilogramów. Matki, które komentują nagranie są przekonane, że nie zostało ono sfabrykowane, tylko kobieta w momencie zagrożenia życia jej dziecka doznała zastrzyku adrenaliny, dzięki czemu była w stanie z taką łatwością pozbyć się włazu.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona przyłapana na zdradzie w samochodzie. Mąż wszystko nagrał
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Po zdarzeniu studzienka kanalizacyjna została zabezpieczona. Pojawiły się nad nią drewniane pale, ustawione w stożek. Mają one nie dopuścić, by sytuacja się powtórzyła. Wodokanal z Petersburga, który został oskarżony o niedopilnowanie sprawy, zaprzeczył jakoby studzienka należała do własności miasta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Karkówka przygotowana "po polsku" to absolutny hit ostatnich czasów. Dosłownie rozpływa się w ustach
  4. Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia
  5. Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła fakt, po którym z wściekłości zalała ją krew

źródło: konkret24

Następny artykuł