W oknie opuszczonego domu zobaczyli małe dziecko. Wezwani policjanci weszli do środka i byli wstrząśnięci

W oknie opuszczonego domu zobaczyli małe dziecko. Wezwani policjanci weszli do środka i byli wstrząśnięci Źródło: Screen/YouTube/WXYZ-TV Detroit | Channel 7

Dziecko wystawało z okna opuszczonego domu. Sąsiedzi byli przerażeni, bowiem w tym budynku od lat nikt nie mieszkał. Jak to możliwe, że przebywał tam kilkulatek? Na miejsce wezwano policjantów. To, co funkcjonariusze znaleźli w środku, wywołuje ciarki na plecach.

Dziecko wyglądało z okna domu, który od dawna był opuszczony. Nikt w nim nie mieszkał, więc małe dziecko, które znalazło się tam bez opieki, wprost przeraziło sąsiadów. Było chude i miało bladą skórę, przez co przypominało z daleka nieco ducha. Wkrótce na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy postanowili przekonać się, co znajduje się w domu. Kiedy weszli do wnętrza budynku, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Małe dziecko wyglądało przez okno opuszczonego budynku

Sprawa, o której poinformowały zagraniczne media, w tym m.in. kanał "WXYZ-TV Detroit | Channel 7", jest naprawdę przerażająca. Policja odwiedziła opuszczony dom, który dobrze znali mieszkańcy Detroit. Niektórzy traktowali go wręcz jako muzeum, bowiem wydawało się, że stoi tam od zawsze. Budynek był opuszczony, a wszyscy okoliczni mieszkańcy byli pewni, że nikt w nim nie mieszka. Budynek wyglądał tak, jakby lada chwila miał się zawalić. Niemal codziennie ludzie byli świadkami sytuacji, jak jakaś cegła urywała się z dachu i spadała na ziemię.

Pewnego dnia sąsiedzi zauważyli jednak, że z domu przez okno głowę wychyla malutkie dziecko. To zupełnie ich przeraziło. Postanowili wezwać policję. Kiedy funkcjonariusze z Detroit przybyli na miejsce, nie mogli uwierzyć własnym oczom - wewnątrz naprawdę znajdowała się rodzina. Para alkoholików mieszkała w domu razem z dziećmi, które były w koszmarnym stanie - głodne, brudne i śpiące we własnych odchodach. Ich dom był w koszmarnym stanie, podobnie jak warunki ich życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu miesiącach rozłąki wrócił po psa. W tajemnicy zaszedł pod drzwi, gdy zwierzak wyszedł zaczęło się gorące powitanie

2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie 

Matka dziecka została przez policjantów zamknięta w więzieniu, a wkrótce przeszła badania psychologicznie. Niestety, ojciec wymknął się funkcjonariuszom i po dziś dzień nie został odnaleziony. Dzieci kobiety także otrzymały opiekę psychologiczną. Wcześniej trafiły do szpitala, gdzie opatrzono je i - przede wszystkim - nakarmiono. Nie wiadomo, co stało się z nimi dalej, ale najprawdopodobniej trafiły do domu dziecka, gdzie szukana jest dla nich nowa rodzina.

 

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Gwiazda Polsatu jest w CIĄŻY! Pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem, co dalej z karierą?
  3. Żona przypadkiem odkryła, że jest na nagraniach w telefonie męża. Wylądował w więzieniu
  4. Zmarłą na raka babcię pochowali z telefonem. Po 3 latach odebrali SMS-a, treść wywołała poruszenie
  5. Gwiazda TVN pierwszy raz powiedziała o pogrzebie Piotra Staraka. Przekazała, co w najbliższych dniach planuje rodzina zmarłego

Źródło: LolMania

Następny artykuł