Kiedy dzieci otworzyły Kinder Niespodzianki, niemal zwymiotowały. W środku było coś ohydnego
Wiadomości Pikio - 27 Grudnia 2018

Kiedy dzieci otworzyły Kinder Niespodzianki, niemal zwymiotowały. W środku było coś ohydnego

Dzieci zawsze wyczekują świąt Bożego Narodzenia z ogromną nadzieją. Wigilia i pierwszy dzień świąt to czas, kiedy przychodzi święty Mikołaj, a wraz z nim radość i zamawiane listownie prezenty. Niestety, nie każde z nich dostało to co chciało. I to wcale nie dlatego, że rodziców nie było na to stać. Kinder Niespodzianka dla tych maluchów okazała się najgorszym prezentem.

Dzieci najczęściej nie decydują same za siebie, zwłaszcza w kwestiach takich jak dobór posiłków. Chociaż zmiana nawyków nie zawsze jest łatwym procederem, to z całą pewnością da się przeprowadzić ten proces w taki sposób, aby nie zapewnić dzieciom traumy. Niestety, nie każdy rodzic zdaje sobie z tego sprawę. Jeden z nich zrobił coś, co jego pociechy zapamiętają do końca swoich dni.

Dzieci myślały, że to Kinder Niespodzianka. Dostały zwierzęce serce

Wegetarianizm oraz weganizm ma coraz więcej zwolenników, co z całą pewnością jest dobrą wiadomością dla wszystkich obrońców zwierząt. Chociaż ograniczanie spożywania mięsa jest nie tylko dobre z moralnego punktu widzenia, to jest też przede wszystkim zdrowe. Niestety, niektórzy z rodziców postanowili wziąć się za zmianę nawyków żywieniowych swoich dzieci w zbyt radykalny sposób. Na Twitterze pojawił się kontrowersyjny wpis dodany przez użytkownika podpisującego się jako Progressive Dad. Mężczyzna postanowił, że oduczy swoje dzieci jedzenia mięsa. Sposób, jaki zastosował wzbudza jednak kontrowersje. - Dzieci mojej partnerki dostały do skarpet od Mikołaja Kinder Niespodzianki. Podmieniłem zabawki na kacze serca i wątroby. Były przerażone kiedy je zobaczyły – to otworzyło niesamowitą dyskusję na temat etyki konsumpcji mięsa - napisał mężczyzna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej

Burza w sieci, internauci zbulwersowani jak nigdy

Użytkownicy, którzy natknęli się na wpis dodany przez Progressive Dad nie kryli swojego oburzenia. Ich zdaniem zabieranie dzieciom wyczekiwanej zabawki, a w ich miejsce wkładanie kaczych serc jest conajmniej chore. Takie zachowanie może wywoływać nie tylko traumę, ale i brak zaufania do rodzica. - Jak tak można? To już nie da się normalnej rozmowy przeprowadzić z dzieckiem? Przecież ono też CZUJE! Nie dość, że szok to jeszcze rozgoryczenie brakiem wyczekiwanej zawartości czekoladowego jajka... - napisała jedna z użytkowniczek. - To najlepiej pokazuje, że każdy rodzic powinien najpierw przejść testy psychologiczne - napisał ktoś inny. - To trzeba być chorym zwyrolem, żeby coś takiego dziecku zrobić. I nie ważne, czy swojemu czy jakiemukolwiek innemu - ostro podsumowała kolejna osoba.Dzieci Fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Ogromny zawód wokół „Rolnik szuka żony”. Fani w rozpaczy, nie mogą uwierzyć
  2. NIEWIARYGODNE. Babcia Lewandowskiej ma 84 lata, a powala naturalnym pięknem
  3. Tak rząd PiS tuszuje wielką aferę. Skoordynowana akcja za plecami Polaków
  4. To dlatego Radwańska naprawdę zakończyła karierę? Wystarczyło jedno zdjęcie
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News