Oficjalny komunikat ws. dzieci z Darłowa

Oficjalny komunikat ws. dzieci z Darłowa

Darłowo, a konkretnie Darłówko, jedna z dzielnic nadmorskiej miejscowości, przyciągnęło wzrok wszystkich Polaków. Z przerażeniem patrzyliśmy na kolejne misje poszukiwawcze porwanych przez fale dzieci. Dziś tragedia ma swój koniec. Wydano oficjalny komunikat, mamy pewność.

To wiadomość z ostatniej chwili. Wydano oficjalny komunikat w sprawie dzieci, które we wtorek 14 sierpnia zostały porwane przez morskie fale. Najstarszego chłopca odnaleziono tego samego dnia. Był nieprzytomny. Niestety, mimo błyskawicznej akcji, nie udało się go uratować. W piątek znaleziono ciało małej dziewczynki, a następnego dnia kolejnego chłopca. Nie było jednak pewności, że to zaginione dzieci. W okresie wakacyjnym bardzo dużo osób zostało porwanych przez fale. Potrzeba było oficjalnego rozpoznania przez rodziców. Teraz mamy pewność.

Darłowo: Odnaleziono wszystkie utopione dzieci. Tragedia po raz ostatni rozrywa serce Polakom

Finał tej tragedii jest wstrząsający. Matka rozpoznała ciała - znaleziono całą trójkę. Niestety, żadne z dzieci nie przeżyło. - Były okazania obojga dzieci i potwierdzono, że są to ciała tych dwojga poszukiwanych - powiedziała w poniedziałek p.o. prokurator rejonowy w Koszalinie Alicja Kowal. Rodzina otrzyma ciała i będzie mogła pogrzebać dzieci po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Dla dobra postępowania szczegóły prowadzonego śledztwa nie będą zdradzane mediom.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Atak na ambasadę! Cały świat wstrzymał oddech
  2. Wstrząsające! Ujawniono nieznaną wcześniej ofiarę katastrofy smoleńskiej
  3. Ratownicy z Darłowa odpowiadają rodzicom. I ujawniają szokującą PRAWDĘ
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News