Najbardziej tragiczny finał libacji na oczach małych dzieci. Koszmarne doniesienia z polskiego miasta

Najbardziej tragiczny finał libacji na oczach małych dzieci. Koszmarne doniesienia z polskiego miasta Źródło: twitter/polska_policja/

Małe dzieci były świadkami tego, co wydarzyło się w ich własnym domu. Gdy policja zjawiła się na miejscu zastała porażający widok i natychmiast ustaliła, do czego tam doszło.

Dzieci nie znalazły oparcia we własnych rodzicach, którzy woleli spędzać czas na libacji alkoholowej. Niespodziewanie wydarzyło się coś strasznego - i to na ich oczach. Odpowiednie służby szybko zajęły się sprawą, jednak nieletni będą teraz wymagać największej opieki, również psychologicznej. 

Tragiczny finał libacji 

Jak podaje "Super Express", do zdarzenia doszło wieczorem 23 listopada w Wołominie. Wezwana do jednego z domów policja, wkroczyła do mieszkania i zastała tam potworny widok. Wewnątrz panował brud i bałagan, a pozostawione wszędzie butelki wyraźnie wskazywały, że od kilku dni trwała tam libacja alkoholowa. 

Funkcjonariusze udali się do kolejnego pomieszczenia, gdzie spostrzegli leżącego 27-letniego mężczyznę, dźgniętego nożem w klatkę piersiową. W pobliżu znajdowała się pijana 31-latka, którą zatrzymano. Wezwano pogotowie, które po wstępnym opatrzeniu ran poszkodowanego przetransportowało go do szpitala, gdzie został poddany dalszej opiece medycznej. Tymczasem prokuratura już wszczęła śledztwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Koszmar na oczach małych dzieci 

Szybko okazało się, że w domu znajdowało się również troje małych dzieci w wieku 4, 6 i 7 lat, które najprawdopodobniej widziały, jak ich mama dźga nożem swojego partnera. Początkowo kobieta była na tyle pijana, że nie była w stanie racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego dopuściła się tak koszmarnego czynu, narażając 27-latka na utratę życia. 

- Dorośli byli pod wyraźnym wpływem alkoholu. W mieszkaniu panował ogólny nieład, widoczne były też ślady kilkudniowej libacji alkoholowej. Kobieta nie była w stanie racjonalnie wytłumaczyć, co wydarzyło się w mieszkaniu, 37-latek poinformował tylko, że to ona, po kłótni miała zadać cios nożem swojemu partnerowi, gdy ten leżał w łóżku - mówił asp. szt. Tomasz Sitek z policji w Wołominie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Gdy mężczyzna doszedł do siebie, mógł wrócić do domu, natomiast kobieta trafiła do aresztu na 3 miesiące, a w jej sprawie toczy się postępowanie. Wiadomo, że usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi jej nawet dożywocie. Losy dzieci nie są do końca znane, jednak niewykluczone, że trafiły pod opiekę psychologa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szybki test "diamentowego palca" pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie
  2. W zmrożonej bryle ziemi przez 18 tysięcy lat ukryty był pies. Natychmiast oddano go do badań naukowców, niebywałe doniesienia
  3. 4-latka rozpaczliwie chciała obudzić mamę. Niestety nie wstała, teraz wszyscy próbują rozwiązać mroczną tajemnicę
  4. Taką kolację polski szpital zaserwował kobiecie po dwóch udarach. Rozpacz
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

Źródło: super express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News