Polska restauracja zabroniła wstępu dzieciom. "Możecie się na nas obrazić"

Polska restauracja zabroniła wstępu dzieciom. "Możecie się na nas obrazić" Źródło: Pixabay/cocoparisienne

Dzieci mają zakaz wstępu do jednej z polskich restauracji, co wywołało wielkie oburzenie u internautów. Okazuje się, że właściciele lokalu nic nie robią sobie ze słów ludzi, twierdząc, że nie interesuje ich krytyka.

Dzieci nie mogą wchodzić do jednej ze znanych restauracji w wielkim polskim mieście. Wydaje się, że jest to zupełnie nierealny scenariusz w dzisiejszych czasach, jednak właściciele pewnego lokalu stwierdzili, że chcą postąpić właśnie w taki sposób. Jak sami uważają, ich działanie ma powody, które bardzo łatwo wytłumaczyć. Nie przejmuje ich krytyka.

Jedna ze znanych restauracji w Poznaniu postanowiła, że dzieci nie będą mogły pojawiać się w niej w żadnym wypadku. Co ciekawe, dotyczy to jedynie konkretnej grupy wiekowej, która zdaniem właścicieli sprawia ogromne problemy nie tylko rodzicom, ale także tym, którzy potem muszą odpowiadać za to, by restauracja wyglądała schludnie.

Dzieci mają zakaz wstępu do restauracji

- Zapraszamy dzieci do naszego lokalu, ale w granicach wiekowych 6+. Możecie się na nas obrazić, możecie nas hejtować, trudno. Nie pozwalamy na takie zachowania - tak, nie wszystkie dzieci są takie same, ale nie będziemy robić selekcji - twierdzą właściciele restauracji Parma, która mieści się w Poznaniu. Jest to jeden z najbardziej znanych lokali tego typu.

To zachowanie oburzyło tysiące internautów. Ludzie zaczęli głośno wygłaszać swoją opinię na ten temat, twierdząc, że takie zachowanie może tylko sprawić, że w restauracji zacznie pojawiać się coraz mniej klientów. Właściciele nie przejmują się jednak tymi słowami.

Dzieci nie mogą pojawiać się w lokalu

- W tym przypadku można stwierdzić, że problemem są rodzice, a nie dzieci. Nie wyobrażam sobie, jak można dopuścić do tego, aby zostawić po sobie taki syf. Dzieciaki mają przyzwolenie na robienie chlewu wokół siebie, wiec pewnie też za dużo w tej kwestii z domu nie wyniosą. I okej, rozumiem, że to tylko dzieci, ale w tym przypadku rodzice powinni po nich posprzątać. Żenada, świństwo, brak kultury - pisze jeden z internautów.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób nie może pogodzić się z decyzją władz restauracji Parma, jednak nic nie wskazuje na to, by miała ona zostać zmieniona w najbliższym czasie. Zanosi się na to, że klienci po prostu muszą dostosować się do zasad panujących w lokalu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Nigdy nie jedz takiego chleba. Powoduje nowotwór, a to nie koniec
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

Źródło: metro.co.uk

Następny artykuł