Fatalne wiadomości, 43 dzieci zatruło się gazem w szkole. Część nadal przebywa w szpitalu, lekarze robią co mogą

Fatalne wiadomości, 43 dzieci zatruło się gazem w szkole. Część nadal przebywa w szpitalu, lekarze robią co mogą Źródło: pikio.pl

Dzieci z jednej ze szkół zatruły się gazem. Sytuacja była na tyle poważna, że natychmiast wezwano pogotowie, które przetransportowało je do szpitala. Jak możemy się dowiedzieć, część z nich nadal przebywa w placówce.

43 dzieci i jeden dorosły zatruli się gazem i wymagali natychmiastowej opieki medycznej. Do mediów dociera coraz więcej informacji w sprawie niepokojącego zdarzenia, do którego doszło w jednej ze szkół. Pojawiły się również wstępne ustalenia na temat przyczyn zatrucia oraz wieści odnośnie stanu zdrowia poszkodowanych. 

Fatalne wiadomości docierają do mediów. 43 dzieci zatruło się gazem, lekarze robią co mogą 

Jak podaje RMF 24, do zdarzenia doszło poniedziałkowym przedpołudniem w szkole mieszczącej się pod Niżnym Nowogrodem w Rosji. W czasie lekcji niespodziewanie zaczął ulatniać się gaz, jednak minęło wiele czasu, nim nauczyciele spostrzegli zagrożenie. Dopiero, gdy uczniowie zaczęli czuć się coraz gorzej, odkryto problem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wezwano pogotowie, które po zaledwie kilku minutach zjawiło się na miejscu. W akcji ratunkowej brało udział kilka karetek pogotowia, bowiem jak możemy się dowiedzieć, gazem zatruło się aż 43 dzieci oraz jeden dorosły. Wszystkich przewieziono do szpitala, gdzie zajęli się nimi lekarze. Wstępne badania wykluczyły zagrożenie życia u 23 osób, które szybko mogły opuścić placówkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

Część wciąż jednak pozostała w szpitalu, gdzie pod okiem medyków dochodzi do siebie. Specjaliści robią co mogą, by ich stan nie uległ pogorszeniu. Tymczasem wszczęto dochodzenie w sprawie przyczyn zdarzenia. W ten sposób odkryto, że przyczyną mrożącego krew w żyłach zdarzenia był wyciek w pobliskiej stacji rozdzielczej gazu. Wciąż nie jest pewne, czy policja wyłoni winnych, wobec których będzie chciała wyciągnąć konsekwencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "MasterChefa", uczestnik w szpitalu. Wielki skandal za kulisami
  2. Mężczyzna nie chciał wstać z łóżka, ale szczeniak znalazł genialny sposób, żeby go obudzić. Metoda jest lepsza niż każdy budzik
  3. Trudno uwierzyć, ale to będą najpopularniejsze imiona dla dzieci w 2020 roku. Podium ścina z nóg, kiedyś każdy by je wyśmiał
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty  
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Źródło: rmf24

Następny artykuł