Media nazwały go "domem grozy". W środku znaleźli 7 przerażonych dzieci, wykorzystaną nastolatkę i broń

Media nazwały go "domem grozy". W środku znaleźli 7 przerażonych dzieci, wykorzystaną nastolatkę i broń Źródło: YouTube

Dzieci z przerażeniem w oczach, zakrwawione prześcieradła, broń i puste ściany - właśnie to zobaczyli policjanci, którzy wkroczyli do "domu grozy" 46-letniego mężczyzny. Wcześniej ten przez lata miał znęcać się nad swoją córką oraz wykorzystywać ją seksualnie. Jego żoną okazała się za to poszukiwana przez krewnych kuzynka.

Dzieci miały być jednymi z ofiar 46-letniego Andreia Bovty ze wsi Himozi. Policja wkroczyła do "domu grozy" mężczyzny, gdy sąsiadka poinformowała służby, że ten miał gwałcić swoją nastoletnią córkę. 6 pozostałych potomków Rosjanina sprawiało wrażenie opóźnionych i niedożywionych. Jak się okazało, dzieci nie miały dokumentów, ani też nie zapisano ich do szkoły.

Dzieci krzywdzone przez brutalnego ojca

Policja znalazła w domu 46-latka dużo broni, zakrwawione prześcieradła oraz kamizelkę z napisem "FSB". Mężczyzna twierdził, że jest pułkownikiem wywiadu wojskowego, chociaż nie zostało to potwierdzone przez żadne służby. Jak twierdzą sąsiedzi, Bovta był miłośnikiem epoki Mikołaja II, przez co często chodził w mundurze z tamtego okresu i ubierał w podobne stroje swoje dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poza tym w toku śledztwa okazało się, że mężczyzna poślubił swoją kuzynkę, której krewni poszukiwali od ok. 20 lat. Rodzina izolowała się od lokalnej społeczności, a sąsiedzi także nie chcieli mieszać się w jej sprawy. Oczywiście do czasu, gdy jedna z mieszkanek wsi nie poinformowała policji o gwałtach 46-latka na córce, o których ta miała opowiedzieć w miejscowej parafii.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

Rosjanin czeka na proces

Służby ustaliły, że Rosjanin miał wykorzystywać swoje dziecko przez nawet 7 lat. Broń, którą trzymał schowaną w swoim domu, posiadał nielegalnie. Wkrótce mężczyzna odpowie za swoje czyny. Na razie twierdzi, że jest niewinny i do niczego się nie przyznaje. Najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News