Dali mamie dzieci tuż po porodzie i zaczęli nagrywać. Ich reakcja odebrała mowę lekarzom, matka miała łzy w oczach

Dali mamie dzieci tuż po porodzie i zaczęli nagrywać. Ich reakcja odebrała mowę lekarzom, matka miała łzy w oczach Źródło: Youtube/Jamie's Journey

Dzieci dają wiele radości swoim rodzicom, a bliźniaki potrafią to robić podwójnie. W sieci bije rekordy popularności filmik, na którym noworodki są położone na mamie tuż po porodzie. Ich reakcja chwyta za serce.

Dzieci dostarczają wiele trosk, ale też wielkie mnóstwo radości. Przy bliźniakach na młodych rodziców czeka wiele wyzwań, ale chwila ich narodzin jest wyjątkowa. W sieci pojawił się filmik, na którym widać noworodki położone na swojej mamie tuż po porodzie. Oglądało go już ponad 10 milionów ludzi. Nic dziwnego, potrafi wzruszyć każdego. 

Bliźnięta to wyjątkowe dzieci

Każda ciąża mnoga oznacza ciążę zagrożoną wystąpieniem wielu problemów medycznych. Wynika to z częstszych powikłań i patologii spotykanych wyłącznie w ciążach wielopłodowych. Dlatego każda ciąża bliźniacza musi być pod specjalną kontrolą lekarską.

Bliźnięta to też powód podwójnego szczęścia, ale i większych problemów dla rodziców. Dzieci mają ze sobą specjalną więź, a często się zdarza, że dogadują się lepiej ze sobą niż z rodzicami. W początkowych fazach rozwoju potrafią nawet stworzyć specjalną mowę, którą potrafią się porozumiewać jedynie ze sobą nawzajem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcji dzieci chwyta za serce

Więź pomiędzy bliźniętami idealnie pokazuje wspomniany filmik. Na nagraniu dzieci leżą na piersiach mamy, z twarzami skierowanymi do siebie. Jedno z nich trzyma drugie za rękę. Sposób w jaki to robi jest ujmujący. 

Dzisiaj grzeje: 1. Główny bohater "Złotopolskich" ma w prywatnym życiu żonę MILIONERKĘ. Mają wille i prywatne samoloty

2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Mama dzieci pochodzi z Brazylii i twierdzi, że dzieci są nierozłączne od czasu urodzenia. Wszystko robią razem. Poród trwał kilka godzin i zdrowie noworodków było zagrożenie. Szczęśliwa mama uważa, że jeden bliźniak postanowił tym gestem wesprzeć drugiego i przekazać, że teraz będzie już tylko lepiej. Kobieta nie spodziewała się takiej reakcji internautów. Nagranie obecnie jest udostępniane na wielu różnych serwisach, a najbardziej popularny przekroczył ponad 10 milionów odsłon. Dzieci Brazylijki stały się sławne na cały świat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polki dostaną większe emerytury! Lada dzień wielkie podwyżki, wiemy o ile
  4. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków
  5. Genialny sposób babć na rozpadające się pierogi. Dzięki niemu zawsze będą idealne, teściowa będzie ci zazdrościć

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News