Nie mieści się w głowie. Bezbronne dzieci bawiły się na placu zabaw, nagle obcy mężczyzna zrobił karygodną rzecz

Nie mieści się w głowie. Bezbronne dzieci bawiły się na placu zabaw, nagle obcy mężczyzna zrobił karygodną rzecz Źródło: Rashid Sadykov Unsplash.com

Dzieci korzystały z pobliskiego placu zabaw. Kiedy wychodziły z domu nikt nie mógł przypuszczać, co stanie się niedługo. Rodzice, wiedząc o tym, co grozi ich dzieciom, zapewne nie pozwoliliby pociechom na przebywanie w tym feralnym miejscu. Nie mieści się w głowie, co zrobił pewien mężczyzna.

Dzieci z racji ładnej pogody oraz dużej ilości wolnego czasu większość czasu spędzają obecnie na zabawach. Powstaje coraz więcej infrastruktury, która pozwala na spędzenie czasu na rozrywce nawet w mieście, a place zabaw są wręcz oblegane przez maluchy w każdym wieku. Nikt nie spodziewał się tego, co spotkało te bezbronne dzieci.

Dzieci bawiły się na placu zabaw, nagle obcy mężczyzna zrobił karygodną rzecz

Dzieci spowodowały, że mężczyzna się zirytował i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. To w jaki sposób postanowił rozwiązać problem krzyczących pod jego oknami dzieci jest karygodny. Nie mieści się w głowie, co usłyszeli funkcjonariusze od kobiety będącej świadkiem całego zdarzenia. Okazało się, że syn kobiety poinformował ją, że z okna budynku sąsiadującego z placem, gdzie bawiły się dzieci wychyla się mężczyzna i oddaje w kierunku maluchów strzały. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce i potwierdzili te rewelacje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mężczyzna strzelający do dzieci był pijany

Cała sytuacja miała miejsce w Berdiańsku na południowym wschodzie Ukrainy. Policjanci, którzy niezwłocznie ruszyli na miejsce wskazane przez kobietę, szybko odkryli, że mężczyzna oddający strzały z okna jest pijany. Strzelał on z pistoletu pneumatycznego, a w jego mieszkaniu zabezpieczono jeszcze inną broń. 

- Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze policji ustalili, że mężczyźnie, który był w stanie upojenia alkoholowego, nie spodobało się, że dzieci krzyczą na placu zabaw i zdecydował się nastraszyć je, strzelając w stronę nieletnich z pistoletu traumatycznego - RMF cytuje wypowiedź Wołodymyra Werchowskiego, przedstawiciela berdiańskiej policji. Na szczęście dzieci nie ucierpiały i nie pojawiły się żadne ofiary w związku z działaniem nietrzeźwego mężczyzny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy

2. Pilna decyzja GIF. Wycofano aż 11 partii leków

W przeszłości brał udział w akcjach z bronią

Według ustaleń śledczych 48-letni mężczyzna zirytowany obecnością dzieci na placu zabaw pod jego oknem w przeszłości brał udział akcjach przeciwko prorosyjskim separatystom w Donbasie. W jego mieszkaniu zabezpieczono m.in. cztery granaty, kilkaset nabojów, pistolet maszynowy MP40 czy pistolet beretta. Prawdopodobnie przywiózł je ze strefy Operacji Połączonych Sił Zbrojnych Ukrainy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Rzucił się w ogień, by ratować człowieka
  2. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  3. Wszyscy trzymali kciuki do samego końca. Niestety, nowotwór okazał się silniejszy
  4. Wyszedł na jaw przekręt żerujący na klientach słynnego sklepu. Wielu się nabrało, nie mieści się w głowie
  5. TVN podał smutną wiadomość, Polacy pogrążają się w żałobie. Nie żyje Bronisław Piasecki
  6. Mowa ciała i gesty mówią więcej niż słowa. Ekspert ujawnił, co naprawdę czuła Agata Duda podczas wystąpienia, aż ciężko uwierzyć

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News