Żona Trynkiewicza chce dla niego wolności. "Teraz planujemy dziecko z Mariuszem"

Żona Trynkiewicza chce dla niego wolności. "Teraz planujemy dziecko z Mariuszem" Źródło: youtube.com/tvplodzarchiwum

Dzieci to marzenie żony Mariusza Trynkiewicza, znanego polskiego gwałciciela i zabójcy nieletnich. Niektórym nie mieści się w głowie to, że można kochać mordercę i być pewnym, że już nikogo nie skrzywdzi. Ona mówi o tym otwarcie i nie boi się nienawiści.

Dzieci byłyby dopełnieniem ich związku - tak uważa żona najsłynniejszego polskiego kata i pedofila. Internauci, którzy przeczytali jej słowa o Mariuszu Trynkiewiczu lub o jej podróży poślubnej, łapią się za głowę. Nie wiedzą, czy to tylko mierna prowokacja, czy rzeczywiście kobieta jest aż tak zakochana.

"Mariuszek" rzekomo jest wrażliwy i rozczulający. Chce z nim iść przez resztę życia

Żona Trynkiewicza woli nie ujawniać swoich personaliów, ponieważ nie chce mieć nieprzyjemności, jednak chętnie wypowiada się odnośnie związku z "Mariuszkiem". To dla niego zerwała kontakt ze swoim ojcem, który nie wyobrażał sobie mieć za zięcia mordercy. Żona i być może przyszła mama uwielbia swojego męża, ponieważ jej zdaniem jest czuły, a ona wie, że nikogo więcej nie skrzywdzi, ponieważ ma ją.

 - Uwielbiam, gdy u niego jestem, a Mariusz całuje mnie w czółko. On jest teraz takim grubaskiem, więc ma trochę niezdarne ruchy, które mnie rozczulają. Dużo mnie przytula, gładzi po włosach. Mówi, że jestem jego aniołem, cudem i nigdy nie myślał, że spotka go takie szczęście. W listach rysuje dla mnie pocałunki, pisze bajki o Kubusiu i Zosi, które tak naprawdę pokazują nasz związek. Niedawno Kubuś się objadł i bolał go brzuch. To było wtedy, gdy zawiozłam Mariuszowi jego ulubiony serniczek. Nigdy nie byłam przez nikogo tak kochana. Zanim poznałam Mariusza, miałam pustkę w duszy, której nic nie potrafiło zapełnić. Teraz jestem bezpieczna - opowiada widocznie rozrzewniona kobieta.

Dzieci są marzeniem pary

Wiadomo, że wybranka kontaktuje się z Mariuszem Trynkiewiczem około 5 razy dziennie. Opowiadają sobie o wszystkim na bieżąco, a jedno radzi się drugiego. Żona mordercy ma nastoletnią córkę z pierwszego małżeństwa - nie wiadomo, jak ona przyjęła nowego partnera mamy. Teraz kobieta planuje ślub kościelny, gdy już "Mariuszek" wyjdzie z więzienia. Chce wybrać się w podróż poślubną do miejsca, w którym mąż mordował i gwałcił swoje ofiary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Teraz planujemy dziecko z Mariuszem. Na razie widzenia są w obecności strażników, więc nie mogliśmy skonsumować związku w pełny sposób, ale to jest wisienka na torcie - żona Trynkiewicza już nie może się doczekać upojnych chwil.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły rozdzierający krzyk obudził resztę wczasowiczów. 13-latek zetknął się z zagrożeniem, którego nie przewidział nikt

2. Emerytura. Osoby urodzone po 1948 r. mogą się dostać specjalną rekompensatę

Żona Trynkiewicza to kontrowersyjna postać. Sama w dzieciństwie została zgwałcona, ale przyznaje, że to była jej wina, ponieważ mogła nie chodzić wieczorami po starówce. I to samo powiedziała o bezbronnych ofiarach mordercy.

- Mieli czas, aby ochłonąć, zastanowić się i uciec. Nie zrobili tego. To była ich decyzja, że nie żyją (…) No i nie wiadomo, kim obecnie byłyby te dzieci. Może wyrosłyby na zabójców i złodziei. Kto włóczy się samotnie przy rzece w wieku kilkunastu lat?

Najlepsze newsy dnia:

  1. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  2. Lekarze oświadczyli, że dziecko urodzi się bez rąk. Zasugerowali rodzicom aborcję. Zobaczcie zdjęcia dziewczynki dziś, powinni się wstydzić
  3. Żona w dzień pogrzebu męża dowiedziała się o ciąży. Ścięło ją z nóg, gdy usłyszała co lekarze mają jej do powiedzenia
  4. Pozbawili ciężarną suczkę oczu, odcięli ucho, złamali szczękę. To co dzisiaj zwierze robi dla ludzi ściska za gardło
  5. Oczy wychodzą z orbit, nagranie trafiło do sieci. Gwiazda "M jak miłość" jako homoseksualna bohaterka gorąco całuje partnerkę

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News