"Jestem bezdzietną lambadziarą". 33-latka ma dość pytań i oskarżeń rodziny

"Jestem bezdzietną lambadziarą". 33-latka ma dość pytań i oskarżeń rodziny

Temat dzieci wywołuje u niej dreszcze. 33-latka, która nie jest w stanie zajść w ciążę, musi zmagać się z własną rodziną. Bliscy wymagają od niej posiadania potomstwa.. Renata ma dość pytań, apeluje do innych kobiet, by nie dały się terroryzować.

Dzieci są tematem, który może wzbudzać duże emocje przy rodzinnym stole. Dzieje się tak szczególnie kiedy jeden z młodych członków rodziny nie decyduje się na potomstwo albo nie może go mieć. 33-letnia Renata postanowiła opowiedzieć, jak musi zmagać się ze swoimi krewnymi, którzy wprost żądają od niej posiadania potomstwa. Ta nieprzyjemna kwestia męczy kobietę od lat.

Dzieci są dla niej tematem tabu. Rodzina męczy Renatę od lat

Kobieta, która zaczyna swój list stwierdzeniem, że jest "bezdzietną lambadziarą" nie ukrywa, że jej życie jest bardzo niekomfortowe z powodu rodziny, która nie może się doczekać jej potomstwa. Mimo że kobieta się stara spełnić fantazje członków swoich krewnych, to nie jest w stanie podołać nałożonej przez nich presji.

- Mam fajne koleżanki, z którymi co jakiś czas spotykamy się w klimatycznych warszawskich knajpach i na wspólnych zakupach. Nie miałam ojca-alkoholika ani wujka, który 'robił te rzeczy'. Wszystko super... do świąt. [...] Przy wielkanocnym stole, naokoło którego biegają i pełzają dzieci, nie brakuje sugestii: 'Zróbcie sobie takie', 'Teraz wasza kolej', 'Nie myśleliście o własnym?', 'Lata lecą' etc. - zwierza się kobieta

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

33-latka ma dość ataków

Kobieta, która przez lata zmaga się z własną rodziną, postanowiła powiedzieć, że presja, którą wywierają bliscy, wcale nie działa i zaapelowała do swoich krewnych, jak też innych kobiet, by nie poddawały się słowom osób, które nie mają wpływu na decyzję w sprawie dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

- Miałam ochotę odpowiedzieć tym wszystkim ciotkom i wujkom, że naprawdę próbuję, że za każdym razem, gdy zaczyna mi się okres, to chcę krzyczeć, że seks już dawno przestał mi sprawiać przyjemność i wiele, wiele innych rzeczy, o których oczywiście nie wypada mówić przy świątecznym stole. Dlatego drodzy ludzie, przestańcie zaglądać w macice bezdzietnych kobiet, bo wasze pytania tylko potęgują pustkę - puentuje Renata

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił żonę. Sekta odebrała mu wszystko
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł