"Nie lubię dzieci, mają zakaz wstępu do mojego domu". Joanna nie ma zamiaru tego ukrywać

"Nie lubię dzieci, mają zakaz wstępu do mojego domu". Joanna nie ma zamiaru tego ukrywać Źródło: unsplash/eddie_kopp/

Dzieci potrafią być zarówno kochane i pomocne, jak i hałaśliwe oraz nerwowe. Nie każdy jest gotowy na taką dawkę skrajnych emocji. Niektórzy od początku podtrzymują, że nie planują w swoim życiu pociech i podobnie jest z Joanną, która otwarcie przyznaje, że nie lubi dzieci.

Każdy, kto ma dzieci, wie, że nie można się z nimi nudzić. Nie brakuje osób, które otwarcie wyznają, że marzą o chwili spokoju i chociaż kilku godzin bez szaleńczych maluchów. Jest oczywiście grupa, która nie tylko nie ma własnych pociech, ale również podtrzymuje, że niekoniecznie za nimi przepada. 33-letnia Joanna zdecydowanie należy do tego grona, czego zupełnie się nie wstydzi i otwarcie mówi, że maluchy nie mają wstępu do jej domu. 

Joanna nie lubi dzieci, czego nie zamierza ukrywać. Mają zakaz wstępu do jej domu 

Czytelniczka portalu Papilot.pl postanowiła podzielić się swoimi odczuciami względem najmłodszych, pisząc do redakcji list. 33-latka opowiedziała w nim, że nie lubi dzieci i nie rozumie, czemu kogoś mogłoby to dziwić. 

- Po prostu nie lubię dzieci. Tak, jak niektórzy ludzie nie lubią np. kotów - zdradza. 

Joanna przyznaje, że każda z jej koleżanek ma już swoje pociechy, z którymi regularnie pojawiają się w jej domu. Ciągły krzyk i ryzyko, że za chwilę maluch gdzieś się uderzy, niezwykle ją stresują. Wyznała, że najbardziej marzy o spokojnym wieczorze tylko w gronie koleżanek, gdzie będą mogły uraczyć się dobrym trunkiem i odpocząć nieco od ciągłego dźwięku kreskówek i płaczu. 33-latka stwierdziła, że jako właścicielka domu ma wiele do powiedzenia i postanowiła zabronić przyjaciółką pojawiania się z dziećmi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Muszę powiedzieć przyjaciółkom, że jeśli wciąż chcą się ze mną spotykać, muszą zostawić swoje dzieci w domu. Albo w przedszkolu. Albo na sali zabaw. Jest mi to wszystko jedno. Byleby nie przychodziły z nimi na nasze spotkania. A już na pewno nie przyprowadzały ich do mojego mieszkania - stwierdza.

Brak tematów do rozmowy 

Kolejną kwestią, która niezwykle frustruje Joasię, są rozmowy. Gdy każda z jej przyjaciółek jest już mamą, wszystkie tematy błyskawicznie sprowadzają się do dzieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed wielkim oszustwem. Możecie stracić pieniądze
 2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

33-latka wyznaje, że czuje się jak "piąte koło u wozu", gdy nie może przyłączyć się do dyskusji. Zwraca uwagę, że ona sama stara się dostosować, gdy pojawia się w domu koleżanek, gdzie są dzieci. Tego samego oczekuje od nich, bowiem uważa, że ma do tego pełne prawo. Stwierdza, że będzie to doskonały test przyjaźni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiany gwiazdor TVN miał wypadek. Opublikował nagranie prosto ze szpitala. Fani zdruzgotani
  2. Lech Wałęsa walczy z nieuleczalną chorobą, na która co sześć sekund zabija człowieka. Prezydent opowiedział o swoich zmaganiach
  3. Nigdy więcej nie położysz tego na chleb. UOKIK ostrzega, kobietę aż zmroziło, gdy poznała skład produktu
  4. Dopiero po wypadku na jaw wyszła prawda o jej mężu. Żona w zemście miała ochotę odłączyć mu aparaturę w szpitalu
  5. Przyjaciółka Leppera naprawdę ma już tyle lat? Oczy wychodzą z orbit jak teraz wygląda Renata Beger

Źródło: papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News