Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat

Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat Źródło: pikio

Dzieci nie miały najmniejszych szans . Ta czwórka wyszła wieczorem na spacer, który skończył się tragedią. Rodziny wciąż nie mogą się otrząsnąć po tym dramacie.

Mimo szybkiej reakcji służb ratunkowych, dzieci nie miały szans na przeżycie. Zeszłej nocy zginęły trzy dziewczynki i chłopiec. Sprawca został już zatrzymany i czeka na rozprawę.

Około godziny 20:00 dzieci spacerowały w pobliżu domów, spędzając czas na zabawie i wygłupach. Nikt się nie spodziewał, że ten wieczór skończy się tak wielką tragedią. Pomimo dużego zaangażowania ratowników medycznych i lekarzy, czworo z nich zmarło tej samej nocy. Sprawca wypadku został zatrzymany i postawiono mu już zarzuty.

Czworo z siedmiu dzieci nie przeżyło wypadku

Prowadzący samochód z napędem na cztery koła kierowca wjechał w grupkę siedmiorga dzieci, które spacerowały w okolicy. Do wydarzenia doszło około godziny 20:00 w Oatlands. Świadkowie informują, że miejsce wyglądało wypadku wyglądało makabrycznie. Na ulicy zapanował chaos. Po krótkim czasie pojawiły się służby ratunkowe, które robiły, co tylko mogły, ale były bezsilne. Pracownicy określili warunki pracy jako bardzo trudne i chaotyczne. W akcję ratowniczą zaangażowanych było około 18 ratowników. Niestety czworo dzieci nie przeżyło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czwórka dzieci odniosła zbyt rozległe obrażenia, aby przeżyć. Udało się uratować zaledwie troje z siedmiu dzieci, ale jedno jest obecnie w bardzo ciężkim stanie po urazie głowy. Rodziny, które dowiedziały się o śmierci swoich córek i syna, wciąż nie mogą dojść do siebie. Zaapelowali jedynie do wszystkich kierowców o ostrożność i przypomniały innym rodzicom, żeby każdego dnia okazywały swoim dzieciom miłość.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn znanego polskiego polityka wśród oskarżonych o grupowy gwałt. Sprawa za zamkniętymi drzwiami

2. Sytuacja najgorsza od 50 lat. Oficjalne ostrzeżenie ministra, Polacy muszą się przygotować

Sprawca, który spowodował śmierć czwórki dzieci, był pod wpływem alkoholu. Badania wykazały, że ilość tej substancji w jego organizmie przekracza dozwoloną przez prawo. Lista zarzutów, które zostaną mu przedstawione, jest długa. Mężczyzna zostanie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci, jazdę pod wpływem alkoholu oraz łamanie przepisów drogowych. Tragicznie zmarłe dzieci miały od 9 do 13 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zioła, które zapewnią dobry nastrój. Zdecydowanie warto po nie sięgać
  2. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie
  3. Polska wstrzymała oddech, dziewczynka stała się najmłodszą matką w kraju. Ojciec dziecka był o wiele starszy, tysiące osób żyło ich tragedią
  4. Dziecko umarło w wielkim bólu. Mama z przyjacielem dokonali dekapitacji 8-miesięcznej Hani
  5. Pies utknął w drzewie, po czym zmarł. Znaleziono go dopiero po 50 latach, widok odbiera mowę

źródło: news.com.au

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News