Czworo dzieci wyszło na scenę. Gdy najmniejsza dziewczynka otworzyła usta, cała sala zaniemówiła, jurorzy mieli gęsią skórkę

Czworo dzieci wyszło na scenę. Gdy najmniejsza dziewczynka otworzyła usta, cała sala zaniemówiła, jurorzy mieli gęsią skórkę Źródło: YouTube / Beautiful Voice TV

Dzieci weszły na scenę i oczarowały swoim występem wszystkich obecnych na sali. Kiedy najmłodsza dziewczynka zaśpiewała, wszyscy mieli łzy w oczach.

Dzieci podbiły serca wszystkich obecnych na sali osób. Czwórka młodych wokalistów pojawiła się na scenie i rozpoczęła swój występ. Kiedy najmniejsza dziewczynka zaczęła śpiewać, jurorzy zaniemówili z wrażenia. Tego nikt się nie spodziewał, w oczach publiczności pojawiły się łzy wzruszenia.

Dzieci zachwyciły jurorów i publiczność

Występ czwórki dzieci w rosyjskiej wersji programu "The Voice" widzowie zapamiętają na długo. Młodzi wokaliści pojawili się na scenie - dwie dziewczynki i jeden z chłopców od razu stanęli przy mikrofonach. Drugi usiadł przy swoim mikrofonie z gitarą. Gdy tylko rozpoczęli występ, publiczność otworzyła szeroko oczy ze zdziwienia. Tego nikt się po nich nie spodziewał.

Młodzi uczestnicy wykonali rosyjską wersję piosenki "Hallelujah", oryginalnie wykonywanej przez Jeff'a Buckley'a, ale prawdopodobnie najbardziej znanej w wersji Rufus'a Wainwright'a, która jest częścią soundtracku popularnego filmu animowanego pt. "Shrek".

Kiedy tylko Artem, Julia, Marsel i Xenia zaczęli śpiewać, publiczność oniemiała z zachwytu. Najbardziej wzruszyła ich najmniejsza dziewczynka. Kiedy otworzyła usta, jej anielski głos olśnił jurorów programu i wszystkich widzów. Pomimo młodego wieku, cała czwórka ma niebywały talent - takie umiejętności są rzadko spotykane w ich wieku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzieci wykonały rosyjską wersję popularnej amerykańskiej piosenki

Dzieci dostały długie owacje na stojąco od zachwyconej publiczności i jurorów programu. Dorośli nie mogli uwierzyć w talent i umiejętności, jakie mają Ci młodzi wokaliści, a dzieciaki nie kryły swojej wielkiej radości z takiej reakcji na ich występ.

Dzisiaj grzeje: 1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Nagranie ich występu pojawiło się w sieci i natychmiast stało się hitem. Obejrzało je już ponad 21 milionów użytkowników platformy YouTube. Internauci pokochali śpiewające dzieciaki, a pod filmem pojawiło się mnóstwo wyrażających zachwyt komentarzy.

- O mój boże, oni są jak anioły - skomentował występ dzieci jeden z internautów.

- Czy ja jestem jedyną, która się popłakała? Wspaniałe dzieci - dodała kolejna użytkowniczka sieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Sekundy po rozpoczęciu meczu wyjęli broń i zaczęli strzelać. 16 zabitych i 22 osoby ranne, tragiczne wiadomości z zagranicy
  4. Jest piękniejsza od Marceliny. Zawadzka pochwaliła się siostrą, są zdjęcia ze ślubu
  5. Dramatyczne sceny w TVN. Trafili do szpitala, zakleszczył się w 18-latce podczas stosunku

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News