Podczas obchodów kolejnej miesięcznicy katastrofy smoleńskiej pod Pałacem Prezydenckim, jedna z działaczek Prawa i Sprawiedliwości, która w nich uczestniczyła oświadczyła mediom, że Jarosław Kaczyński jest potomkiem króla Bolesława Chrobrego. Dlatego też lepiej nadaje się do rządzenia niż inni, którzy takim pochodzeniem pochwalić się nie mogą.

10 sierpnia pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie odbyła się kolejna, już 76. miesięcznica katastrofy smoleńskiej, w której udział wzięli zwolennicy obecnego obozu władzy oraz najważniejsi politycy PiS, z Jarosławem Kaczyńskim na czele.

Uroczystość nie różniła się wiele od poprzednich, jednak na uwagę zasługuje jedna z działaczek Prawa i Sprawiedliwości, która oświadczyła mediom, że Jarosław Kaczyński jest potomkiem pierwszego polskiego króla – Bolesława Chrobrego.

 – Pan Jarosław ponoć pochodzi od aż od Bolesława Chrobrego. To są wielcy ludzie… ja też mam korzenie po swoich przodkach i może dlatego jest nam łatwiej rozumieć pewne nauki, pewną wiedzę – twierdzi działaczka Prawa i Sprawiedliwości.

https://www.youtube.com/watch?v=uYLQFzMVCCU

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

...

Zobacz również