Dziadek w okrutny sposób zabił swojego wnuka, bo widział w nim diabła

Dziadek w okrutny sposób zabił swojego wnuka, bo widział w nim diabła Źródło: screen ngs55.ru

Dziadek 2-letniego chłopca zabił swojego wnuka, ponieważ zobaczył w nim diabła. Teraz utrzymuje, że nie pamięta tego, co się stało. Wstrząsającą zbrodnię analizują teraz zarówno media, jak i funkcjonariusze.

Dziadek zazwyczaj chroni i rozpieszcza swoje wnuki, jednak tym razem senior doprowadził do śmierci 2-latka. Ciężko nawet sobie wyobrazić, jak człowiek może być zdolny do podobnych rzeczy, ponieważ podobne sceny kojarzą się nam bardziej z filmami grozy, niż realnym życiem. Mężczyzna został zatrzymany przez policję, ale utrzymuje, że nie pamięta tego, co się wydarzyło, ponieważ był pijany.

Dziadek wrzucił wnuka do pieca

Do tragedii doszło mieście Omsk 22 kwietnia tego roku. Irina Andreew mama 2-letniego chłopca myślała, że jej dziecko będzie bezpieczne pod opieką dziadków. Nie podejrzewała jednak, że będą oni spożywać alkohol, który wyciągnie z dziadka chłopca prawdziwe monstrum.

52-latek, pijąc wraz ze swoją żoną alkohol, w pewnym momencie dostrzegł w swoim 2-letnim wnuku samego diabła. Natychmiast powiedział swojej żonie, aby opuściła ich dom, a następnie wyrwał dziecko z jej rąk. Kiedy kobieta tylko wyszła, to wrzucił 2-latka do pieca, aby ten umierał w męczarniach. Babcia chłopca pomimo wypitego alkoholu domyśliła się, że z dzieckiem może dziać się coś złego, dlatego poprosiła sąsiadkę o pomoc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Razem z nią wróciła do mieszkania i odkryła przerażającą prawdę. Kobiety, kiedy zrozumiały, co się dzieje z malcem, to rzuciły mu się na pomoc. Na miejsce zostały wezwane służby, a lekarze dołożyli wszelkich starań, aby uratować życie chłopca. Przez 4 dni trwała ciągła walka o życie 2-latka, ale jego obrażenia okazały się zbyt rozległe. Chłopiec miał poparzone ponad 50% swojego ciała, co nawet dla osoby dorosłej jest niewyobrażalnym obciążeniem.

52-latek utrzymuje, że nie pamięta nic z wieczoru, kiedy wrzucił wnuka do pieca. Dodaje również, że bardzo kocha chłopca i nigdy by go nie skrzywdził. Został mu postawiony zarzut morderstwa, za który grozi mu nawet dożywocie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Brytyjskie tabloidy właśnie podały, że Meghan Markle urodzi już za kilka godzin!
  4. TVN podał przerażającą informację. Gigantyczny wzrost zachorowań na odrę, mowa o "stanie zagrożenia"
  5. Martyna Wojciechowska jest w drugiej ciąży?! "Plan jest coraz bliższy realizacji"
  6. IMGW pilnie ostrzega 10 województw! Jeśli jesteś na liście, lepiej nie wychodź z domu

 

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News