Dziadek pedofil postawiony przed sądem. Okrutnie zgwałcił 12-letnią wnuczkę

Dziadek pedofil postawiony przed sądem. Okrutnie zgwałcił 12-letnią wnuczkę Źródło: Fot. Pixabay.com

Gwałt bardzo często dotyka także nieletnich. Pedofilami nierzadko okazują się osoby, których nikt nie podejrzewałby o tak brutalne zachowania. W tym przypadku sprawcą był dziadek, który opiekował się swoją 12-letnią wnuczką. Właśnie ruszył proces mężczyzny.

Gwałt dotyka bardzo często nieletnich i rujnuje im życie. Szczególnie, gdy delikatną sferę intymną przekracza bliska osoba. W tym wypadku czynu dopuścił się dziadek dziewczynki, która przyjechała do niego w odwiedziny podczas ubiegłorocznych wakacji. Dziadek gwałcił ją będąc pod wpływem alkoholu. Prokuratura zajmuje się sprawą, która miała miejsce na Śląsku. Szczegóły wstrząsają.

Gwałt na 12-letniej wnuczce. Czy jej dziadek stanie przed sądem?

Sytuacja miała miejsce w Żorach. Dziadek, do którego na wakacje przyjechała wnuczka, brutalnie ją skrzywdził. Przyszło mu to do głowy, gdy był kompletnie pijany. W nocy obudził się i przyszedł do pokoju, gdzie ta spała. Dziewczynka próbowała się bronić, ale mężczyzna użył siły. W starciu z nim, nie miała szans.

Dziewczynka nie mogła sobie poradzić z tym, co ją spotkało. W końcu o tym, że została zgwałcona opowiedziała swoim rodzicom. Jej ojciec natychmiast wezwał policję. Sprawą zajęła się prokuratura, która wezwała dziewczynkę na przesłuchanie.

Uprawiał seks nawet ze swoją własną córką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że nie jest to pierwsze przewinienie na tle seksualnym, którego dopuścił się mężczyzna. Ponoć wcześniej miał on kontakty seksualne ze swoją własną córką, czyli matką poszkodowanej 12-latki. Nie będzie jednak za to odpowiadał. Wydarzenie miało miejsce bardzo dawno temu. W świetle prawa jest to więc sprawa, która uległa przedawnieniu. 

Oskarżony w obliczu dowodów nie może liczyć na łagodny wyrok. Wszystko wskazuje na to, że nie wyjdzie szybko na wolność.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Agnieszka Chylińska bez makijażu na Instagramie. Fani są zachwyceni: „Piękna kobietka”
  2. Gosia Baczyńska schudła! Projektantka wygląda zjawiskowo
  3. Reportaż DDTVN oburzył widzów. "Oderwani od rzeczywistości, chyba kogoś poniosło"
  4. Oni ze sobą są?! Julia Wieniawa w objęciach znanego aktora
  5. Odpowiedź Piotra Żyły na pytanie dziennikarza rozkłada na łopatki! Płaczemy ze śmiechu
  6. Dwuznaczny żart Kasi Cichopek. Lepsze opowiada tylko prowadzący Familiady

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News