Dziadek pedofil zrobił wnuczce aborcję wieszakiem. Horror jakiego nie widział świat

Dziadek pedofil zrobił wnuczce aborcję wieszakiem. Horror jakiego nie widział świat Źródło: Fot. Pixabay.com/Alexas_Fotos

Dziadek postanowił za wszelką cenę zbliżyć się do swojej wnuczki, w której się zakochał. Proponował jej rodzicom swoją opiekę, a gdy Ci wychodzili z domu pod ich nieobecność uczył ją całować się tak "jak robią to dorośli". Następnie zaczął ją gwałcić. Gdy zaszła w ciążę - dokonał aborcji wieszakiem. Takiej makabry świat jeszcze nie widział.

Dziadek, któremu rodzice dziecka ufali bezgranicznie, okazał się być bestią, o której czynach usłyszał cały świat. Mężczyzna odsiaduje właśnie wyrok za czyny, które jego wnuczka będzie pamiętała już do końca swojego życia.

Dziadek, który własnoręcznie dokonał aborcji na wnuczce wieszakiem

Ta wyjątkowo dramatyczna historia (o której poinformował FAKT24) miała miejsce w Anglii. Pewien chory mężczyzna zauroczył się w swojej wnuczce, a następnie postanowił się do niej intymnie zbliżyć. W tym celu możliwie jak najczęściej spotykał się z nią, aby pojawiały się ku temu okazje.

Na początku rozpoczął od niewinnych pocałunków (pod nieobecność jej rodziców). Uczył swoją wnuczkę "jak to robią dorośli". Po wszystkim prosił, aby nie mówiła o niczym rodzicom. Gdy trochę urosła, mając 7 lat dziadek zaczął ją brutalnie gwałcić. Groził, że jeśli komukolwiek choćby piśnie o ich "sekrecie" zrobi krzywdę jej i jej braciom. Dziewczyna była wstrząśnięta i przerażona. Ze strachu nie powiedziała więc nikomu ani słowa przez całe lata. Była posłuszna.

Pewnego dnia mężczyzna zauważył, że dziewczyna nie ma okresu, choć właśnie zbliżał się jego termin. Zrozumiał, że stało się to, czego najbardziej się obawiał - wnuczka zaszła w ciążę. Postanowił więc szybko działać. Do domu zaprosił swojego kolegę, który przytrzymał dziewczynę. W tym samym czasie dziadek włożył jej do pochwy druciany wieszak, a następnie kręcił nim w macicy, co wywołało u dziewczyny ból tak skrajny, że niemal nieopisywalny. Dziecko poroniło.

 - Myślałam, że umrę. Nigdy nie czułam takiego bólu - opowiada ze łzami w oczach kobieta wspominając o dniu, w którym dokonano na niej aborcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziadek gwałcił dziewczynę do momentu aż stała się nastolatką. Dopiero wtedy dał jej spokój, bowiem najprawdopodobniej mężczyzna był pedofilem. Kobieta o wszystkim powiedziała policji dopiero kilka lat temu. Przez wszystkie lata odczuwała wstyd, a nawet, o ironio, poczucie winy, że to przez nią doszło do tak dramatycznego wydarzenia (jest to typowy wstrząs psychiczny, który obserwuje się u ofiar gwałcicieli).

Historia ta na zawsze odcisnęła piętno w jej psychice. Kobieta próbuje teraz pogodzić się ze swoją przyszłością pod opieką psychoterapeutów, aby nauczyć się z nią żyć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi

Źródło: FAKT24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News