Przyszła do umierającego dziadka. Chwilę potem stał się prawdziwy cud, nikt nie potrafił wyjaśnić całej sytuacji

Przyszła do umierającego dziadka. Chwilę potem stał się prawdziwy cud, nikt nie potrafił wyjaśnić całej sytuacji Źródło: .

Dziadek bohaterem cudownej historii. To niecodzienne zdarzenie przywoływane przez wnuczkę doprowadza do łez.

Dziadek z wnuczką w pięknej historii. Wspomniane wydarzenia przez dorosłą już kobietę miały miejsce, gdy była jeszcze mała dziewczynką.

Słowa dziadka zapamięta do końca życia

Jako mała dziewczynka uwielbiała spędzać czas ze swoim dziadkiem. Matka natomiast była bardzo przeciwna tej relacji. Wolała, żeby dziewczyna spędzała czas ze swoimi rówieśnikami. Wszystkie soboty spędzali razem. Dziadek zabierał ją do domu spokojnej starości, gdzie odwiedzali jego starych znajomych. Mama jednak była bardzo przeciwna tym wyjściom - tracisz czas, powinnaś spędzać go więcej z rówieśnikami - mówiła, ale dziadek był dla dziewczyny priorytetem.

W domu opieki spotkała wspaniałych ludzi. Każdy miał pseudonim oddający jakąś cechę charakteru. John Kucharz uwielbiał gotować, Elisa Babcia była wspaniałą  babcią, Simon Piosenkarz uwielbiał śpiewać, a Viktor Milczek przysłuchiwał się rozmowom. Dziewczynka, pytając o powód, dla którego tak często ich odwiedza, zawsze słyszała odpowiedź: - Kiedy odwiedzasz chorych, dajesz im życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niespodziewana choroba dziadka

Dziadek rozchorował się i został przekierowany do szpitala, w sobotę dziewczyna nie wiedziała, co ze sobą zrobić. Przypomniała sobie jego słowa - nie pozwól, by cokolwiek przeszkodziło Ci w zrobieniu ważnej rzeczy. Ubrała się i pobiegała do domu opieki, by poinformować starych znajomych o dziadku. Nazajutrz stan dziadka pogorszył się. Przestał normalnie oddychać, odchodził. Gdy do sali weszła matka, ujrzała mnóstwo kwiatów. Nie wiedziała, od kogo mogą one być, dziewczynka jednak była pewna, skąd pochodzą.

Tego samego dnia do pokoju weszła cała czwórka znajomych, na wejściu mówiąc - to gdzie jest ta impreza? Spędzili razem prawie cały dzień, John upiekł ciasto, Elisa przyprowadziła swoje dwie wnuczki, Simon przygrywał na gitarze, a Viktor usiadł sobie i trzymał dziadka za rękę.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsza osoba z Europy walczy o życie. Turysta zaraził się śmiertelnie groźnym wirusem z Chin
2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

Z dnia na dzień stan dziadka zaczął się poprawiać. Mógł normalnie oddychać, sam jeść, a z czasem nawet i chodzić. Lekarze uznali to za cud. Kiedy odwiedzasz chorego, dajesz mu życie.

Dziadek i wnuczka

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już niedługo może być najczęściej diagnozowanym nowotworem. Ponad połowa przypadków wykrywana jest zbyt późno 
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Karol Strasburger podjął ważną decyzję w sprawie córki. Wielu Polaków będzie wściekłych na jego słowa
  4. Tragiczny wypadek, wszystko stanęło w płomieniach. Dwie osoby zginęły na miejscu
  5. Tata znalazł zwłoki syna w rowie pod domem. Tragiczne informacje z polskiego miasta

źródło : webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News