Dziadek robił wnuczce niewyobrażalne rzeczy
piqsels.com Creative Commons Zero - CC0
Irmina Jach - 6 Października 2020

Dziadek robił wnuczce godne potępienia rzeczy. Światło dzienne ujrzały jeszcze gorsze szczegóły

Dziadek robił swojej wnuczce godne potępienia rzeczy. Zwyrodnialec posunął się do niewyobrażalnych czynów, trudno uwierzyć w sytuację, która latami rozgrywała się za zamkniętymi drzwiami. Przed kilkoma miesiącami mężczyzna trafił w ręce policji. Teraz na światło dzienne wyszły kolejne wstrząsające szczegóły, jest gorzej, niż przypuszczano.

Dziadek, który wykorzystywał seksualnie swoją wnuczkę, przed dwoma laty został skazany przez sąd w Częstochowie na dwa lata pozbawienia wolności. Niestety, skończyło się na zakazie zbliżania. Marek K. był oskarżony o wielokrotnie gwałcenie własnej wnuczki. Dziewczynka przeżyła horror. Gdy wydawało się, że jej tragedia się zakończyła, doszło do kolejnych fatalnych zdarzeń. Koszmar dziecka jeszcze się nie zakończył.

Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z WarszawyLudzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z WarszawyCzytaj dalej

Dziadek wykorzystywał seksualnie własną wnuczkę

Sąd, po dwóch latach od wydania wyroku, stwierdził, że dziadek nie popełnił zarzucanego mu czynu. Uznano, że nie doszło do gwałtu, a jedynie do molestowanie. Materiał dowodowy zgromadzony w sprawie okazał się być niewystarczający, by zwyrodnialec odpokutował godziwie za swoje czyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- Sąd uznał, iż materiał dowodowy zgromadzony w sprawie nie pozwolił na przyjęcie, iż doszło do gwałtu na dziewczynce. Z ustaleń śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową w Zawierciu wynikało, że w okresie blisko siedem miesięcy nieletnia wnuczka, która pozostawała pod opieką Marka K., była wielokrotnie wykorzystywana seksualnie przez swojego dziadka, który dopuszczając się czynów o charakterze pedofilskim stosował podstęp, szantaż, przemoc psychiczną i groźbę. Oskarżony takimi metodami dążył do całkowitego podporządkowania sobie wnuczki, która w wyniku takich działań stała się bardziej uległa i zdezorientowana - poinformowała Prokuratura Krajowa.

Prokuratura złożyła od tego wyroku apelację. Oskarżyciel publiczny uważa, że wymiar przemocy, z którą spotkała się dziewczynka, nie powinien być umniejszany. Ustalono, że dziadek miał szantażować wnuczkę twierdząc, że ujawniając komukolwiek informacje o zaistniałych zdarzeniach będzie musiała się wyprowadzić z domu.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

2. WHO przekazało dramatyczną wiadomość. Czarny scenariusz właśnie się spełnia

3. Zamknięta część szkół, a także kina, teatry i inne przybytki. Sroga decyzja sąsiadów Polski

- Oskarżony dopuścił się zarzucanego mu czynu wobec dziecka, nad którym winien był sprawować pieczę, zapewniać właściwe warunki rozwoju. Marek K. wykorzystywał swoją pozycję wymuszając na wnuczce określone zachowania i posłuszeństwo, czyniąc to w sposób niewątpliwie przemocowy, prowadzący do jej cierpienia i krzywd psychicznych - podnosi prokuratura.

Zakaz zbliżania, który obecnie obowiązuje mężczyznę, według niej, nie jest karą adekwatną do czynów. Z ustaleń śledztwa wynika, że dziadek wykorzystywał wnuczkę "z dużą częstotliwością", najczęściej podczas nieobecności swojej małżonki, będąc pod wpływem alkoholu. Niestety, wszystko wygląda na to, że skrzywdzona dziewczynka będzie wielokrotnie przesłuchiwana. Mamy nadzieję, że starania sądu doprowadzą do aresztowania sprawcy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ostrzeżenie dla wszystkich klientów ING. Aż 10 tys. zniknęło z konta pani Katarzyny, trzeba uważać
  2. Sędzia dotknął miejsca intymnego zawodnika podczas barażu o Euro. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Sernik bez sera? Błyskawiczny deser, który dosłownie rozpływa się w ustach, zrobisz z kaszy i produktów, które każdy ma w kuchni

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News