Wiele emocji wśród społeczeństwa wywołała wczorajsza rekonstrukcja rządu, w tym przede wszystkim dymisja Macierewicza. Dziennikarz zadzwonił do byłego już szefa MON, by zadać mu w tej kwestii pytanie. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał, jego reakcja zwala z nóg! 

Wczoraj w południe prezydent Andrzej Duda na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego dokonał zmian w polskim rządzie. Ze swojego stanowiska odwołanych zostało pięciu ministrów, między innymi Antoni Macierewicz.

ZOBACZ TAKŻE: OFICJALNIE: Macierewicz NIE będzie marszałkiem! Zamiast tego zostanie….

Dymisja Macierewicza

Rekonstrukcja rządu była prawdziwym trzęsieniem ziemi w polskim świecie politycznym. Dymisja Macierewicza była oczekiwana przez ogromną część Polaków.

Wiele spekulowało się o jego odwołaniu, zważywszy na to, że nowy premier Mateusz Morawiecki nie dogaduje się z Antonim Macierewiczem. Były szef MON nie potrafił również porozumieć się z prezydentem Andrzejem Dudą. Pojawiły się głosy, że to właśnie głowa państwa naciskała na jego odwołanie.

To pytanie wszyscy chcieli zadać Macierewiczowi

W końcu te spekulacje przerodziły się w rzeczywistość. Antoni Macierewicz stracił stanowisko szefa MON. Od tego momentu wszyscy dziennikarze zachodzą w głowę i bardzo chcą spytać byłego ministra o jedną rzecz.

Pytanie, które ich nurtuje to, co dalej po dymisji? Jaka będzie polityczna przyszłość Antoniego Macierewicza? Rzeczniczka partii Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek nie chciała zdradzić, jakie plany na dalszą karierę ma były szef MON.

– To jest pytanie do Antoniego Macierewicza, ewentualnie do osób, które chcą go gdzieś zagospodarować – odparła Mazurek.

Bardzo dziwna odpowiedź Macierewicza zwaliła z nóg dziennikarzy

Dziennikarze z Fakt24, których niezwykle nurtowała odpowiedź na to pytanie, postanowili posłuchać rady rzeczniczki i skontaktować się z byłym ministrem telefonicznie.

Spytali go o to, co będzie robił po odwołaniu z funkcji szefa MON i jakie ma plany na swoją polityczną przyszłość. Jednak takiej odpowiedzi po prostu się nie spodziewali. Jego reakcja była… co najmniej bardzo dziwna i szokująca.

– Bardzo się cieszę, że pan do mnie dzwoni z tym pytaniem. Bardzo panu za to dziękuję. To dla mnie olbrzymi zastrzyk energii… – powiedział ucieszony Antoni Macierewicz i… odłożył słuchawkę.

ZOBACZ TAKŻE: Nie wytrzymali! Macierewicz wraca

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków


Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON

...

Zobacz również