Ogromne problemy dwóch piłkarzy. Nawałka chce ich wyrzucić z kadry

Ogromne problemy dwóch piłkarzy. Nawałka chce ich wyrzucić z kadry

Według informacji jakie podaje "Przegląd Sportowy" dwóch piłkarzy reprezentacji w piłce nożnej ma poważne problemy w związku z aferą jaka wybuchła na ostatnim zgrupowaniu kadry. Niektórzy nasi piłkarze podeszli do wszystkiego niepoważnie i urządzili sobie balangę. 

Jak informowaliśmy wcześniej, mierna forma naszych piłkarzy w dwóch ostatnich meczach w eliminacjach do mistrzostw świata może wynikać z faktu, iż zorganizowali sobie podczas zgrupowania suto zakrapianą alkoholem "posiadówkę".

Balanga zorganizowana przez niektórych naszych reprezentantów trwała do białego rana, miała miejsce na trzy dni przed meczem z Armenią – tuż po wygranej z Danią. Kilku z naszych piłkarzy przez całą noc siedziało przy kieliszkach. Jeden z piłkarzy, najwyraźniej mniej doświadczony w tego typu imprezach, skończył zabawę wymiotując. I to własnie przez ten incydent wszystko wyszło na jaw.

ZOBACZ TAKŻE - Rozpasane zgrupowanie polskich piłkarzy. Alkohol, wymioty i kobiety przed meczem z Armenią

Jak się również okazuje, selekcjoner polskiej reprezentacji nie zamierza pozostawić sprawy bez wyciągnięcia konsekwencji.

Z informacji jakie udało się uzyskać mediom wynika, że Adam Nawałka rozważa całkowite usunięcie dwóch piłkarzy z kadry lub niedopuszczenie ich do nadchodzących meczów, z czego jeden (z Rumunią) jest bardzo ważny dla naszej drużyny.

Chodzi o bramkarza Artura Boruca oraz napastnika Łukasza Teodorczyka, którzy podczas wspomnianej balangi do białego rana mieli najbardziej podpaść selekcjonerowi Adamowi Nawałce.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

bh, źródło: przegląd sportowy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News