Opozycyjne media atakują prezydenta tym zdjęciem. "Patrzy na pupę Kaczyńskiej!" Przesadzają?

Opozycyjne media atakują prezydenta tym zdjęciem. "Patrzy na pupę Kaczyńskiej!" Przesadzają?

Opozycyjne media znów podchwyciły temat Andrzeja Dudy i zarzucają mu grzeszki. Ostatnio próbowano udowodnić, że zagorzały katolik, którym bez wątpienia Duda jest, jadł mięso w piątek - dzień postny. Okazało się, że to nieprawda, a prezydent jadł pomidora. Tym razem znów wraca temat domniemanego romansu Dudy i Marty Kaczyńskiej.

Wszystko zaczęło się w ubiegłym roku, kiedy na szóstej rocznicy katastrofy smoleńskiej fotografowie uchwycili dość nietypowe zbliżenie między Andrzejem Dudą i córką zmarłej pary prezydenckiej. Kaczyńska padła Dudzie w ramiona. Oczywiście w opozycyjnych mediach pojawiły się spekulacje, jakoby prezydent - przykładny mąż i gorliwy wierny - zdradza żonę.

Temat szybko odszedł w niebyt, ale ostatnie wydarzenia pokazują, że opozycja i przychylne jej media tylko czekają na jakąś prezydencką wpadkę. Wystarczyło jedno spojrzenie Dudy na Martę Kaczyńską na gali rozdania nagród Lecha Kaczyńskiego. Internauci i opozycja przekonuje, że Duda nie spojrzał na Kaczyńską bez powodu. Znamienna ma być też wysokość na jakiej zawieszone jest spojrzenie Dudy.

Warto zadać sobie pytanie, czy rozdmuchiwanie tego tematu przez opozycję jest zasadne. Spekulowanie na temat domniemanego romansu Andrzeja Dudy z bratanicą Jarosława Kaczyńskiego zalatuje próbą podkopania pozycji i wiarygodności prezydenta. Należy zaznaczyć, że już podczas ostatniej takiej akcji wyraźnie zaznaczono, że relacja między prezydentem a Kaczyńską to jedynie serdeczna przyjaźń. Ucięto tym samym wszelkie spekulacje.

 - Obserwuje przyjaźń męża i Kaczyńskiej od lat. Ze spokojem. Nie ma powodów do zazdrości. Obie panie lubią się i cenią - informuje tygodnik "Dobry Tydzień".

źródło: twitter.com/XKubiak

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News